DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
21.03.2022
dalies:
drukā:

Vēlies iesaistīties dabas aizsardzībā un zaļākas pilsētvides veidošanā?

Piedalies konkursā un palīdzi to aizsargāt ar savām idejām!

Daugavpils Universitāte un projekts “LIFE FOR SPECIES” aicina Daugavpils jauniešus no 9.-12. klasei piedalīties konkursā “Daba manā pilsētā” un piedāvāt savu redzējumu par to kā veidot Daugavpils pilsētu zaļāku un bioloģiski daudzveidīgāku, nodrošinot labvēlīgāku dzīves vidi dažādām augu un dzīvnieku sugām.

Konkursa mērķis – veicināt jauniešu iesaisti dabas aizsardzībā un zaļākas pilsētvides veidošanā, piedāvājot risinājumu kādai aktuālai problēmai kas saistīta ar tēmām “Bioloģiskā daudzveidība” un “Zaļāka pilsēta”.

Darbu iesniegšanas termiņš ir 2022.gada 30. aprīlis, savukārt ideju prezentācijas žūrijai un uzvarētāju apbalvošana notiks 2022.gada 5. maijā.

Trīs labāko darbu autori un autoru konsultanti katrā no tēmām tiks pie vērtīgām balvām no projekta “LIFE FOR SPECIES”, kas palīdzēs turpmākajā dabas izziņā!

Konkursu organize Daugavpils Universitāte, projekta Nr. LIFE19GIELV000857 “Apdraudētas sugas Latvijā: uzlabotas zināšanas un kapacitāte, informācijas aprite un izpratne (LIFE FOR SPECIES) ietvaros.

Informācija par projektu pieejama šeit.