DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti

DU UNESCO katedras ziņas par sadarbības notikumiem 2024.gada janvārī un februārī

16.02.2024
dalies:
drukā:

DU UNESCO katedras ziņas par sadarbības notikumiem 2024.gada janvārī

23. janvārī piedalīšanās Baltijas valstu, Polijas Nacionālo komisiju un UNESCO Katedru, kā arī  UNESCO Sekretariāta atbildīgo par UNESCO katedrām virtuālajā neformālajā sanāksmē. Sanāksmē tika izcelta UNESCO Katedru programmas loma,  paveiktais un darāmais Nacionālo komisiju un UNESCO Katedru sadarbībā. 

Pielikumā var iepazīt lakonisku ieskatu par UNESCO Katedru padarīto un iecerēto.

Daugavpils UNESCO Chair 22.01.2024

29. janvārī piedalīšanās ANO Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas (UNESCO) Latvijas ekspertu sanāksmē, kuru organizēja Ārlietu ministrija.


Sanāksmes mērķis bija veicināt sadarbību un iepazīties ar UNESCO ekspertu darbības jautājumiem un institūciju darba plāniem. Pārskatu par iepriekšējo gadu un Latvijas iesaisti UNESCO darbības jomās sniedza Latvijas vēstnieks UNESCO Indulis Ābelis un UNESCO Ģenerālsekretāre Baiba Moļņika.

DU UNESCO katedras ziņas par sadarbības notikumiem 2024.gada februārī

No 1. līdz 3. februārim piedalīšanās 16. Izglītības zinātnes Pasaules konferencē (WCES-2024): ANO septiņpadsmit ilgtspējīgas attīstības mērķi. Konference notika Barselonas Universitātē. Tā tika organizēta hibrīda formātā. DU UNESCO Katedras vadītāja profesore Ilga Salīte tika uzaicināta piedalīties konferencē ar (1) referātu Ilgtspējīga izglītība koevolucionārā skatījumā un Antropocēnes apstākļos un (2) ar informāciju par JTES žurnālu un pie žurnāla izveidoto starptautisko DU UNESCO Katedras tīklojumu.
Nākamā konference notiks 2025. gada februārī Marokā. Informācija tiks precizēta un to paziņos arī DU UNESCO Katedras ziņās.

Informāciju sagatavoja:

Laima Āboliņa

UNESCO katedras lietvedības sekretāre

E-pasts: laima.abolina@du.lv