DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti

Apvienotās Karalistes vēstnieka vizīte Daugavpils Universitātē

24.11.2022
dalies:
drukā:

24. novembrī Daugavpils Universitātē (DU) viesojās Apvienotās Karalistes vēstnieks Latvijā Pols Bramels (Paul Brummell).

Tikšanās laikā DU rektore prof. Irēna Kokina un Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļas galvenā speciāliste sadarbības jautājumos Liene Leikuma-Rimicāne iepazīstināja ar universitātes darbību, starptautisko sakaru pieredzi, kā arī tika pārrunātas sadarbības iespējas.

Vēstnieks Pols Bramels tikās ar Humanitārās fakultātes (HF) dekāni prof. Elīnu Vasiļjevu, Angļu filoloģijas un translatoloģijas katedras un Rusistikas un slāvistikas katedras docētājiem, fakultātes sadarbības partneriem SIA “Latinsoft” un Bristoles Universitātes studentiem, kuri šajā semestrī HF apgūst krievu valodu un vairākus humanitārās jomas studiju kursus. Ārvalstu studenti ļoti emocionāli stāstīja par studijām HF, dzīvi Daugavpilī.

Apvienotās Karalistes vēstnieks augstu novērtēja projekta “Learn Russian in EU” īstenošanu, ar interesi uzdeva jautājumus par valodu un reģionālajām studijām, uzsverot DU potenciālu ārvalstu studentu piesaistē.