DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
16.11.2023 15:30
dalies:
drukā:

Aicinām Daugavpils Universitātes saimi apmeklēt

Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītu svētku koncertu

„Ar Tevi sirdī, Latvija!”,

kas notiks 16. novembrī plskt. 15.30 Daugavpils Universitātes koncertzālē Vienības ielā 13.

Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajā svētku koncertprogrammā skanēs Latvijā populāru dažādu mūzikas žanru darbi.

Ilona Bagele – DU asociētā profesore, LNOB vadošā soliste, viena no populārākajām koncertu māksliniecēm Latvijā. Šis gads ir Ilonas Bageles jubilejas zīmē, kas sācies ar vērienīgu solo programmu Latvijas Nacionālajā operā un skan daudzās Latvijas pilsētās.

Akordeoniste Inita Āboliņa koncertē Latvijā un ārvalstīs, ir grupas „Lauku muzikanti” soliste. Nesen iznācis Initas Āboliņas jaunākais mūzikas albums „Noktirnes”.

Madars Kalniņš ir Latvijas Mūzikas akadēmijas Džeza katedras docents, pazīstams džeza mūzikas izpildītājs Latvijā, orķestra „Mirage Jazz Orchestra” vadošais pianists, Mūzikas ierakstu gada balvas „Zelta Mikrofons” laureāts kategorijā „Džeza vai fanka mūzikas albums”.

Andris Grunte ir Latvijas un ārvalstu vadošais džeza kontrabasists. Piedalās mūzikas projektos ar Raimondu Paulu, Laimu Jansoni un daudziem citiem pazīstamiem mūziķiem, ir Latvijas Nacionālā teātra izrāžu mūzikas autors, spēlē Māra Briežkalna kvinteta sastāvā, „Mirage Jazz Orchestra” vadošais mūziķis, Mūzikas ierakstu gada balvas „Zelta Mikrofons” laureāts kategorijā „Džeza vai fanka mūzikas albums”.

Koncertā „Ar Tevi sirdī, Latvija!” dzirdēsim Raimonda Paula un Zigmara Liepiņa dziesmas, pazīstamas operārijas, skaņdarbus no Initas Āboliņas albuma „Noktirnes”, Ilonas Bageles un džeza mūziķu programmas „Tautasdziesma”.

Svinēsim kopā mūsu Latvijas dzimšanas dienu!