DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
10.02.2020
dalies:
drukā:

2020. gadā Daugavpils Universitātes akadēmiskajam un zinātniskajam personālam, kā arī studentiem ir pieejama datubāze Web of Science, jo Izglītības un zinātnes ministrija turpina nacionālās licences abonēšanu un nodrošina piekļuvi Web of Science.

Web of Science datubāzei ikviens DU pārstāvis var pieslēgties ne tikai no DU telpām, bet arī attālināti. Lai pieslēgtos attālināti, nepieciešams autorizēties ar savu lietotājvārdu un paroli. Lietotājvārdu un paroli var saņemt sūtot pieteikumu uz e- pasta adresi: sandis.kruze@du.lv vai apmeklējot Bibliotēkas lasītavu (Parādes iela 1).

Web of Science ir uzņēmuma Clarivate Analytic piedāvātā pētniecības platforma, kurā ietverta nozīmīgākā zinātniskā informācija par vairāk nekā 12 000 žurnāliem dabaszinātnēs, sociālajās, humanitārajās zinātnēs un mākslā, piedāvājot rakstu bibliogrāfisko un citēšanas informāciju, kopsavilkumus un citu informāciju.

Konsultācijas datubāzes izmantošanā var saņemt Bibliogrāfijas un informācijas sektorā (Vienības 13 – 117) vai Lasītavā (Parādes1).

Papildu informācija:
Regīna Tereščenkova
DU Bibliotēkas direktore
t. 6 54 20111
e-pasts :regina.terescenkova@du.lv