DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti

Notiks „Humanitārās akadēmijas jauniešiem” 2022./2023. st. g. trešā pulcēšanās

12.01.2023
dalies:
drukā:

2023. gada 14. janvārī plkst. 10.00 video konferenču platformā ZOOM notiks „Humanitārās akadēmijas jauniešiem” (HAJ) 2022./2023. studiju gada trešā pulcēšanās.

10.00 „Īss ieskats Ukrainas vēsturē”, Dr. hist. Henrihs Soms, DU Humanitāro un sociālo zinātņu institūta Reģionālo studiju centra “Latgales pētniecības institūts” vadošais pētnieks, asociētais profesors

11.15 „Introduction&Winter Holidays”, Mg. philol. Valerii Kremenchutskyi, DU HF Svešvalodu katedras viesasistents

Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau trīspadsmito gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. HAJ ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas vidusskolu 10.–12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

HAJ vadītāja – prof. Maija Burima.

HAJ aizbildnis – kinorežisors, scenārists, aktieris, Triju zvaigžņu ordeņa komandieris, LZA Goda loceklis, sabiedriskais darbinieks Jānis Streičs.

Humanitārajā akadēmijā jauniešiem lekcijas lasa un praktiskās nodarbības vada kompetenti un erudīti Latvijas kultūras un mākslas darbinieki, ārzemju vieslektori un Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes docētāji.

Papildu informācija:
t.: 22142679
e-pasts: humanitara.akademija@inbox.lv
“Humanitārās akadēmijas jauniešiem” lapa Facebook