DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
25.03.2024
dalies:
drukā:

Turpinot īstenot Eiropas Solidaritātes korpusa Solidaritātes projektu “Saudzīgi un draudzīgi”, biedrība “RADOŠAIS SEKTORS” aicina Daugavpils Universitātes (DU) studentus piedalīties balsojumā, atbalstot sev vistīkamāko atpūtas stūrīša varianta vizualizāciju.

Balsojums pieejams, atverot šo saiti: https://tally.so/r/w5zGMd 

Balsojumā visatbalstītākās idejas tiks realizētas. Svarīgi ņemt vērā, ka atpūtas stūrīšu vizualizācijas ataino tikai ieceres koncepciju un var atšķirties no gala rezultāta.

Dalība balsojumā ir anonīma un iegūtie rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

Projekta “Saudzīgi un draudzīgi”, ID Nr. 2023-3-LV02-ESC30-SOL-000184813, ietvaros plānots uzlabot Daugavpils Universitātes sociālo vidi, sekmēt iesaisti lēmumu pieņemšanā, veicināt izpratni par vides ilgtspējas jautājumiem ikdienā, realizējot studentu idejas brīvi pieejamām, īpaši iekārtotām studentu socializācijas, atpūtas un brīvā laika pavadīšanas vietām Daugavpils Universitātes telpās. 

Finansē Eiropas Savienība. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un viedokli, un ne obligāti Eiropas Savienības, Eiropas Komisijas vai Valsts aģentūras (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras) viedokli, kuras nav atbildīgas par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.

Papildinformācija:

Biedrība “RADOŠAIS SEKTORS” 

E-pasts: radosais.sektors@inbox.lv