DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti

Izklaidējoši izglītojošā diskusijā “Misija – rektors” tiksies Latvijas augstskolu vadītāji

19.09.2023
dalies:
drukā:

Latvijas Universitātes 104. gadadienas svinību nedēļā, otrdien, 26. septembrī plkst. 13.00 ikviens interesents aicināts vērot nebijušu notikumu: diskusijā par augstskolas vadītāja – rektora – lomu “Misija – rektors” tiksies četru Latvijas augstskolu vadītāji. Rast atbildes uz jautājumiem par to, kam ir jābūt rektora “instrumentu kastē”, palīdzēs neērto jautājumu uzdošanā pieredzējušais runasvīrs Jānis Skutelis.

“Pusnopietni nopietnajā” diskusijā piedalīsies Latvijas Universitātes rektors profesors Indriķis Muižnieks, Latvijas Kultūras akadēmijas rektore profesore Rūta Muktupāvela, Rīgas Tehniskās universitātes rektors profesors Tālis Juhna un Daugavpils Universitātes rektors profesors Arvīds Barševskis.

Diskusijas dalībnieki sniegs ieskatu savos profesionālajos ikdienas izaicinājumos, dalīsies līdzšinējā pieredzē, un nākotnes redzējumā par rektora lomu augstskolas attīstībā un sabiedrībā kopumā. Sarunas tiks risinātas nepiespiestā atmosfērā, ļaujot ieraudzīt rektorus ne tikai kā profesorus un lielu iestāžu vadītājus, bet arī cilvēkus ar saviem ikdienas priekiem, bēdām un rūpēm.

Pasākums “Misija – rektors” notiks LU Akadēmiskajā centrā, Zinātņu mājas auditorijā “Alfa”. Diskusiju būs iespējams vērot arī attālināti tiešraidē LU portālā www.lu.lv un sabiedrisko mediju portālā www.lsm.lv

Ikviens ir aicināts dalīties ar pasākumos dzirdētajām atziņām un piedzīvoto sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #LU104.

Diskusija “Misija – rektors” ir viens no LU 104. jubilejas nedēļas pasākumiem. Pasākumu rīko LU Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programma.

Vairāk informācijas:

LU Komunikācijas departaments

info@lu.lv; 67033964