DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
24.10.2022
dalies:
drukā:

Daugavpils Universitātes (DU) Humanitārās fakultātes (HF) Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” (HAJ) aicina Latvijas jauniešus pieteikties apmācībai programmā „Latvijas jaunatnes intelekts Latvijas nākotnei”.

HAJ jaunās – trīspadsmitās – sezonas atklāšana un pirmās nodarbības notiks  2022.gada 19.novembrī, plkst. 10.00, attālināti, izmantojot video konferenču platformu ZOOM.

Nodarbības notiks vienu reizi mēnesī (no novembra līdz maijam), sestdienās, no plkst. 10.00. Mācības ir bezmaksas.

Aicinām pieteikties gan tos jauniešus, kas apmeklēja HAJ nodarbības iepriekšējos gados, gan jaunus interesentus. Jaunajiem dalībniekiem un tiem, kas akadēmiju apmeklēja jau iepriekš, ir no jauna jāatsūta savi pieteikšanās dati. Pieteikšanās e-pastā: humanitara.akademija@inbox.lv līdz 2022. gada 17.novembrim.

Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija.

Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau trīspadsmito gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. „Humanitārā akadēmija jauniešiem” ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas skolu 9.–12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību – 10 papildu punktus, stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

Kopumā 12 gadu darbības laikā HAJ ir apmeklējuši 1109 jaunieši, sertifikātus par vismaz 50% apmeklēto nodarbību saņēmuši 584 jaunieši. Šogad DU Humanitārajā fakultātē studijas uzsāka 2 HAJ absolventi. Viņi saņēma „Pateicību par uzticību Humanitārajai fakultātei” no HAJ vadītājas, DU HF Latviešu literatūras un kultūras katedras profesores Maijas Burimas.

Papildu informācija:
t.: 22142679
e-pasts: humanitara.akademija@inbox.lv
„Humanitārās akadēmijas jauniešiem” lapa Facebook 
Humanitārās fakultātes lapa Facebook