DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti

„Humanitārā akadēmija jauniešiem” aicina pieteikties mācībām

08.11.2023
dalies:
drukā:

Daugavpils Universitātes (DU) Humanitāro un sociālo zinātņu fakultātes (HSZF) Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” (HAJ) aicina Latvijas jauniešus pieteikties HAJ aktivitātēm.

HAJ jaunās – četrpadsmitās – sezonas atklāšana un pirmās nodarbības notiks  2023.gada 16.decembrī, plkst. 10.00, attālināti, izmantojot video konferenču platformu ZOOM.

Nodarbības notiks vienu reizi mēnesī (no decembra līdz maijam), sestdienās, no plkst. 10.00. Mācības ir bezmaksas.

Aicinām pieteikties gan tos jauniešus, kas apmeklēja HAJ nodarbības iepriekšējos gados, gan jaunus interesentus. Jaunajiem dalībniekiem un tiem, kas akadēmiju apmeklēja jau iepriekš, ir no jauna jāatsūta savi pieteikšanās dati. Pieteikšanās e-pastā: humanitara.akademija@inbox.lv līdz 2023. gada 15. decembrim.

Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija.

Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” Daugavpils Universitātē darbojas jau četrpadsmito gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. „Humanitārā akadēmija jauniešiem” ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas skolu 9.–12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību – 10 papildu punktus, stājoties DU HSZF studiju programmās.

Kopumā 13 gadu darbības laikā HAJ ir apmeklējuši 1197 jaunieši, sertifikātus par vismaz 50% apmeklēto nodarbību saņēmuši 610 jaunieši. 

Papildu informācija:
t.: 22142679
e-pasts: humanitara.akademija@inbox.lv
„Humanitārās akadēmijas jauniešiem” lapa Facebook 
Humanitārās fakultātes lapa Facebook