DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti

Daugavpils Universitātes sadarbība ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes pedagogu karjeras konsultantu metodisko apvienību un dalība „Profesiju gadatirgū”

16.01.2024
dalies:
drukā:

2023. gadā 28. decembrī notika tikšanās ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes pedagogu karjeras konsultantu metodisko apvienību un vadītāju Santu Čeirāni. Īstenojot sadarbības līgumu, Daugavpils Universitātes (DU) docētāji veiksmīgi līdzdarbojas ar darba devējiem, skolēniem un topošajiem studentiem un 2024. gada 11. janvārī piedalījās „Profesiju gadatirgū”.

DU Humanitāro un sociālo zinātņu fakultātes 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas „Civilā drošība un aizsardzība” un kopīgās maģistra studiju programmas „Ekonomiskā drošība”direktors, Tiesību, vadībzinātnes un ekonomikas katedras doc. Dr. iur. Igors Trofimovs, Dabaszinātņu un veselības aprūpes fakultātes dekāna p.i., Veselības aprūpes katedras doc. Ph.D. Evita Grāvele un Veselības aprūpes katedras vadītāja p.i., profesionālā bakalaura studiju programmas „Fizioterapija” direktore, lekt. Mg. biol. Liene Lukjaņenko piedalījās jauniešu, darba devēju un mācību iestāžu „Profesiju gadatirgū”, kas Daugavpilī tika organizēts pirmo reizi un norisinājās Daugavpils Kultūras pilī. Pasākumu plaši apmeklēja Daugavpils un citu pašvaldību vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi un interesenti.

Pie DU informatīvā stenda norisa aktīvas sarunas par aktuālajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām un prakses iespējām.

Pateicamies Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes pedagogu karjeras konsultantu metodiskās apvienības vadītājai Santai Čeirānei par lielisku pasākuma organizēšanu un DU pārstāvjiem par dalību Daugavpils „Profesiju gadatirgū”!

DU Humanitāro un sociālo zinātņu fakultāte

sadarbībā ar Dabaszinātņu un veselības aprūpes fakultāti