DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti

Daugavpils Universitāte parakstīja sadarbības līgumu ar Failiem.lv: iespējas studentiem un pētniecības attīstībai

29.05.2024
dalies:
drukā:

DU turpina attīstīt tīklošanos ar uzņēmējiem un 2024.gada 24.maijā parakstīja sadarbības līgumu ar Failiem.lv (Files.fm). IT nozares izaugsmei ir svarīga loma reģiona attīstībā un Daugavpils Universitāte pilnveido šo virzienu. Sadarbības līgums paredz tālākizglītības un mūžizglītības projektu veidošanu un realizāciju, IT pētniecības vai lietišķo projektu sagatavošanu un realizāciju. Kā arī tiek paredzēta sadarbība studentu profesionālo kvalifikācijas prakšu organizēšanā un iesaiste studiju programmu, prakses programmu un plānu izstrādē, satura uzlabošanā.

Tikšanās laikā sadarbības partneri diskutēja par IT attīstības iespējām un digitalizāciju. Turklāt tika apsvērtas iespējas mākslīgā intelekta izmantošanai diagnostikas vajadzībām.

Sadarbība starp universitātēm un biznesu paver plašas iespējas iedzīvotāju labklājības uzlabošanas un reģiona ekonomikas izaugsmei.

Daugavpils Universitātes nesen nodibinātā Pētniecības un biznesa centra “REBUS” mērķis ir veicināt zinātnes un biznesa sadarbību un atbalstīt sadarbības partnerus inovāciju attīstīšanā.

Papildus informācija: Ieva Boļakova, IT studiju virziena vadītāja ieva.bolakova@du.lv; Inese Gavarāne, Pētniecības un Biznesa Centrs “REBUS”, inese.gavarane@du.lv