DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
29.09.2023 17:00
dalies:
drukā:

29. septembrī no plkst. 17.00 līdz plkst. 21.00 Daugavpils Universitātē norisināsies Eiropas Zinātnieku nakts pasākumi.

Eiropas Zinātnieku nakts ir Eiropas Komisijas iniciēts pasākums, kas notiek katru gadu septembra pēdējā piektdienā, saistošā veidā skaidrojot zinātnes sasniegumus un ļaujot ikvienam interesentam ielūkoties zinātnisko laboratoriju darba noslēpumos.

Šo pasākumu organizē visās Eiropas Savienības valstīs, lai popularizētu pētniecības un inovāciju aktivitātes, veicinātu izpratni par zinātnieku darbu un tā ietekmi  uz mūsu ikdienas dzīvi, kā arī rosinātu jauniešus izvēlēties zinātnieka karjeru.

Šajā gadā Daugavpils Universitāte piedāvā ļoti pašu aktivitāšu klāstu. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīt visas Daugavpils Universitātē pārstāvētās zinātņu nozares.

Eiropas Zinātnieku nakts programma Daugavpils Universitātē

(Programma var tikt precizēta.)

Eiropas Zinātnieku nakts programma visā Latvijā

(https://researchlatvia.gov.lv/lv/science-night?page=3)

Ievērojot Vispārējo datu aizsardzības regulu, informējam, ka Eiropas Zinātnieku nakts pasākumā notiek fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām pasākuma organizatoru interneta vietnēs, sociālo mediju kontos u. c. Apmeklējot Eiropas Zinātnieku nakts pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai publicitātes nolūkos.

Papildu informācija:

Daugavpils Universitātes Zinātņu daļa

65425452

zinda@du.lv