DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti

Bibliotēka no 18. maija pakāpeniski atsāk lietotāju apkalpošanu klātienē

18.05.2020
dalies:
drukā:

Daugavpils Universitātes Bibliotēka no 18. maija pakāpeniski atsāk lietotāju apkalpošanu klātienē, nodrošinot atsevišķus bibliotekāros pakalpojumus un nosakot to saņemšanas nosacījumus, ievērojot valdības noteiktos ierobežojumus, drošības pasākumus un Kultūras ministrijas izstrādāto sanitāro protokolu.

No 18. maija atvērts Bibliotēkas Abonements (Parādes 1) un Bibliogrāfijas un informācijas sektors (Vienības 13 -117).

Darba laiks un noteikumi, kas jāievēro uzturoties Bibliotēkas telpās:

  • Bibliotēkas Abonements atvērts darbdienās no 9.00 līdz 17.00;
  • Bibliotēkā uzturēties atļauts, ievērojot divu metru distanci;
  • Grāmatas un citus izdevumus (turpmāk – grāmatas) aicinām pasūtīt attālināti elektroniskajā katalogā. Pasūtīt nepieciešamos izdevumus var arī rakstot uz e-pasta adresi: biblioteka@du.lv;
  • Nodrošinot bezkontakta izsniegšanas procesu, lietotājam rezervētās grāmatas tiks ievietotas bibliotēkas Abonementa skapīšos, uz kuriem tiks uzrādīts Lietotāja kartes numurs. Grāmatas no skapīšiem lietotāji izņems patstāvīgi, ziņojot par to bibliotekāram;
  • Visas izsniegtās grāmatas nodot iespējams tikai grāmatu nodošanas iekārtās;
  • No lietotājiem saņemtās grāmatas tiks ievietotas 72 stundu karantīnā un būs pieejamas citiem lietotājiem tikai pēc karantīnas termiņa beigām. Šīm grāmatām elektroniskajā katalogā būs statuss „Karantīnā” un tās nebūs iespējams pasūtīt.

Lūdzam izvērtēt savu veselības stāvokli, un neapmeklēt bibliotēku, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi vai noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, karantīnu vai citus piesardzības pasākumus. Sargāsim sevi un citus!

Papildu informācija:
Regīna Tereščenkova
Bibliotēkas direktore
E-pasts: regina.terescenkova@du.lv
T. 65420111