DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti

04.05.2024. Koncerts “Mūzika Rīgas pilī. Ilona Bagele un džeza orķestris “Mirāža””

07.05.2024
dalies:
drukā:
Foto autors: Dāvis Doršs, Valsts prezidenta kanceleja.

2024. gada 04. maijā Rīgas pilī notika koncerts “Mūzika Rīgas pilī. Ilona Bagele un džeza orķestris “Mirāža””.

Šis bija otrais koncerts, ko kā tradīciju Rīgas pilī ir atjaunojis Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Ar īpašu koncertu tiks godināti cilvēki par savu darbu Latvijai.

Daugavpils Universitātes saimei ir liels prieks, gods un lepnums par DU Humanitāro un sociālo zinātņu fakultātes Mākslu katedras asociētās profesores Ilonas Bageles uzstāšanos, burvīgu balsi un spēcīgu enerģiju, kā arī mūsu pilsētas un universitātes vārda popularizēšanu.

Šoreiz, 4. maijā, uz Rīgas pili tika aicināti medicīnas darbinieki no Kuldīgas slimnīcas, Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības, Jēkabpils reģionālās slimnīcas un stacionāra “Biķernieki” Paliatīvās aprūpes nodaļas. Koncertā tika ielūgti arī Valsts augstāko apbalvojumu saņēmēji, 4. maija Deklarācijas kluba biedri un Latvijas kultūras personības, kuras šogad atzīmēja nozīmīgas dzīves jubilejas un ar kurām Rīgā un reģionālajās vizītēs ir ticies Valsts prezidents E. Rinkēvičs.

Informācijas avots: https://www.president.lv/lv/notikums/koncerts-muzika-rigas-pili-ilona-bagele-un-dzeza-orkestris-miraza?date=0&utm_source=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F

Fotogalerija: https://www.flickr.com/photos/valstsprezidents/albums/72177720316694771/

Foto autors: Dāvis Doršs, Valsts prezidenta kanceleja.