DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+

Daugavpils sieviešu basketbola komanda “Daugavpils Universitāte” izcīna ceļazīmi uz Final 4

04.04.2022
dalies:
drukā:

Svētdien, 3. aprīlī, izšķirošajā cīņa par tiesībām spēlē Pullman Sieviešu basketbola līgas Final 4 turnīrā “Daugavpils Universitāte” pārspēja RSU-2 komandu – 75:58 (15:26, 34:39, 53:48). Latvijas čempionāta Final 4 turnīra pusfinālā piektdien, 8. aprīlī “TTT Rīga” spēlēs ar “Daugavpils Universitāti”, bet SBK “Liepāja/LSSS” – ar RSU. Finālspēles notiks sestdien, 9. aprīlī.

Cīņā par pēdējo ceļazīmi uz Final 4 turnīru līdz trešās ceturtdaļas beigām neliels pārsvars bija RSU 2.  komandai (10. minūtē 26:15), bet pēdējās 12. minūtes krietni labāk aizvadīja daugavpilietes.

Uzvarētājas krietni labāk uzbruka no tālās distances: trīspunktnieki 10/20 – 7/28.

“Daugavpils Universitātei” Valerija Baranovska guva 23 punktus (3p. 4/6), Kristīne Jefimenko 17, Vita Horobets 13 (12 atl., 6 piespēles), Uliana Datsko 13.

RSU-2 vienībai Liza Čumika guva 19 punktus, Baiba Eglīte 12, Ieva Jundase 11 (8 atl.), Laura Okuņeva 11.

Daugavpils komanda Latvijas sieviešu čempionāta labāko komandu četriniekā iekļuvusi pirmo reizi (iepriekš labākais rezultāts – 5. vieta 2010. un 2019. gadā).