DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti

Zinātnieku nakts 2022

dalies:
drukā:

30. septembrī no plkst. 17.00 līdz plkst. 21.00 Daugavpils Universitātē norisināsies Eiropas Zinātnieku nakts pasākumi.

Eiropas Zinātnieku nakts ir Eiropas Komisijas iniciēts pasākums, kas notiek katru gadu septembra pēdējā piektdienā, saistošā veidā skaidrojot zinātnes sasniegumus un ļaujot ikvienam interesentam ielūkoties zinātnisko laboratoriju darba noslēpumos.

Šo pasākumu organizē visās Eiropas Savienības valstīs, lai popularizētu pētniecības un inovāciju aktivitātes, veicinātu izpratni par zinātnieku darbu un tā ietekmi  uz mūsu ikdienas dzīvi, kā arī rosinātu jauniešus izvēlēties zinātnieka karjeru.

Šajā gadā Daugavpils Universitāte piedāvā ļoti pašu aktivitāšu klāstu. Apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties interaktīvās nodarbībās, radošās darbnīcās, demonstrējumos, intelektuālās spēlēs, klausīties koncertus, veikt īstus eksperimentus, iepazīstot visas Daugavpils Universitātē pārstāvētās zinātņu nozares.

Šī gada Zinātnieku nakts tēma ir  “Inovāciju kultūra un radošā līderība”. Pasākums tiek organizēts Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.–2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī” (Nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. 9.-20.2.2.1/4) ietvaros.

Eiropas Zinātnieku nakts programma Daugavpils Universitātē

(Programma var tikt precizēta.)

Eiropas Zinātnieku nakts programma visā Latvijā (www.zinatniekunakts2022.lv)

Ievērojot Vispārējo datu aizsardzības regulu, informējam, ka Eiropas Zinātnieku nakts pasākumā notiek fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām pasākuma organizatoru interneta vietnēs, sociālo mediju kontos u. c. Apmeklējot Eiropas Zinātnieku nakts pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai publicitātes nolūkos.

Papildu informācija:

Daugavpils Universitātes Zinātņu daļa

65425452, zinda@du.lv

Projekta koordinātore:

Liene Liekuma- Rimicāne

+371 65425564, liene.rimicane@du.lv