DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti

Ielūgumu noformēšana

dalies:
drukā:

Ārvalstu viesiem, kuri plāno apmeklēt Daugavpils Universitātes rīkotās konferences un citus pasākumus, Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļa sagatavo un DU rektors vai cita pilnvarotā persona paraksta ielūgumu. Ņemot vērā ielūgtās personas valstisko piederību, tiek sagatavots viens no 3 veidu ielūgumiem:

  • Vienkārša ielūguma vēstule;
  • Ielūguma vēstule ar informāciju vīzas noformēšanai;
  • Ielūguma pieprasījums vīzas noformēšanai Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.

Lai noformētu ielūgumu, jums jāiesniedz Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļā aizpildīts Pieteikums ielūguma noformēšanai (DOC, 34.5 Kb) . Ja tiek noformēts ielūgums vīzas saņemšanai, tad nepieciešams iesniegt arī skaidri salasāmu pases kopiju.

Lūdzu ņemt vērā, ka ielūgumu, kas nepieciešams vīzas noformēšanai ir jāsagatavo vismaz 3 nedēļas (vēlams 5 nedēļas) pirms paredzētā ieceļošanas datuma. Ja tiek noformēta ielūguma vēstule, tad jāņem vērā arī laiks, kas nepieciešams, lai ielūgtā persona saņemtu vēstules oriģinālu.

Ja ielūgums vīzas saņemšanai tiek noformēts caur Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, tad jāņem vērā, ka tas ir maksas pakalpojums. Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes cenrādi var apskatīties viņu mājas lapā.

Papildus informācija:
Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļa
E-pasts: ssad@du.lv
Tālr.: 654 25564