DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti
A+
DUISStudentiemDarbiniekiemProjektiKontakti

Jauktais koris “DUalis”

dalies:
drukā:

Koris “DUalis” izveidots 2020. gada janvārī. “DUalis”  ir Daugavpils Universitātes studentu jauktais koris, kur nav liegta iespēja dziedāt arī citiem. Mēģinām atrast savu klausītāju, veidot savu repertuāru, kas tiek veidots ņemot vērā sastāvu, kora nosaukumu (vārdu spēle ar duālismu – jeb dažādību, vairāku žanru esamību) un mākslinieciskos mērķus, kā arī piedalīšanos Dziesmu svētku repertuāra apgūšanā.

2022. gadā piedalījāmies Latgales un Vidzemes Dziesmu svētku ieskaņu koncertā Cēsīs, Studentu Dziesmu svētkos Viļņā (Lietuvā), dažādos kopmēģinājumos un sarīkojām savu pirmo koncertu mūsu pašu Universitātē. Ļoti vēlamies attīstīties un augt skaitliskā ziņā, tādēļ liels uzsvars jaunajā sezonā būs jaunu dziedātāju piesaistīšanā, īpaši vīru balsīs!

Mēģinājumi notiek Daugavpils Universitātē Vienības ielā 13 piektdienu vakaros 18:00 – 20:30 un sestdienu rītos 10:00 – 12:30. Atsevišķos gadījumos var tikt rīkoti arī atsevišķi, iepriekš saskaņoti mēģinājumi.

Lai dziedātu korī nepieciešams aizpildīt anketu, piedalīties pārrunās un balss noklausīšanā septembra sākumā, pirmajā mēģinājumā (vai saskaņojot ar kora māksliniecisko vadītāju citus laikus).

Pieteikties var rakstot e – pastu kora mākslinieciskajam vadītājam Jānim Kokinam vai zvanot kormeistaram Pjotram Veļičko, vai arī prezidentei Annai Gurkovskai.

Kontakti:

Kora mākslinieciskais vadītājs – Jānis Kokins, tel. nr. 26483593, e – pasts – janis.kokins@radiokoris.lv

Kormeistars – Pjotrs Veļičko, tel. nr., 29836405, e – pasts – piit555@inbox.lv

Vokālais pedagogs – Vitālijs Stankevičs, tel. nr. 29895449, e – pasts – vitalijs.stankevich@gmail.com

Koncertmeistars – Gļebs Beļajevs, tel. nr. 29107495, e – pasts – gleb.belayev85@gmail.com

Prezidente – Anna Gurkovska, tel. nr. 20071818, e – pasts – anna.gurkovska@gmail.com