• A- A A+
  • Informātikas katedra

    7761-8598Kontaktinformācija

    Parādes iela 1 – 413. kab.
    Daugavpils, LV-5401
    Tālrunis: 654 27814
    E-pasts: ik@du.lv

    Informātikas katedrā darbojas Multimediju centrs

    Zinātniskās darbības virzieni

    • Cietķermeņu modelēšana. PLM sistēmas. Multimediji;
    • Jaunākās informācijas tehnoloģijas, datu apstrāde un prezentācija;
    • Nelineāru svārstību sistēmu dinamika. Programmatūras izstrāde un pētīšana;
    • Datorzinātņu mācību metodika;
    • Krājumu pārvalde;
    • Bezmaksas un atvērtā koda programmatūras pielietojums;
    • Matemātiskā māksla. Rakstu modelēšana.

    Aktivitātes

    • Profesionālās augstākās izglītības programmas “Informācijas tehnoloģijas” kvalifikācijas prakses sagatavošana (Projekta Nr.:2007/0078/VPD1/ESF/PIAA/06/APK/3.2.6.3./0106/0065);
    • Latvijas – Baltkrievijas sadarbības projekts “Telpisku objektu formēšanas konkurētspējīgas tehnoloģijas ar lāzeru 3D prototipēšanas metodi izstrāde”.
    • Olimpiāde lietišķajā informātikā skolēniem “PASKĀLA RITENIS”

    Sadarbības partneri

    Personāls

    Amats Zinātniskais grāds/ Vārds, uzvārds Kontaktinformācija
    Katedras vadītāja
    Docente Dr.phys. Svetlana Ignatjeva svetlana.ignatjeva[at]du.lv
    Akadēmiskais personāls
    Asoc. profesore Dr.paed. Nellija Bogdanova nelly.bogdanova[at]du.lv
    Lektore Mg.sc.comp. Olga Perevalova olga.perevalova[at]du.lv
    Lektore Mg.paed. Ieva Boļakova ieva.bolakova[at]du.lv
    Lektors Mg.sc.comp. Andris Vagalis andris.vagalis[at]du.lv
    Docente Dr.sc.comp. Vija Vagale vija.vagale[at]du.lv
    Lektors Mg.paed. Vilnis Vanaģelis vilnis.vanagelis[at]du.lv
    Lektors Mg.sc.comp. Andrejs Radionovs andrejs.radionovs[at]du.lv
    Palīgpersonāls
    Datorsistēmu un datortīklu administratore Mg.sc.comp. Tatjana Soldatjonoka tatjana.soldatjonoka[at]du.lv

     

    Biežāk apmeklētās saites

    Seko mums

    Raksti mums

    Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

    Rakstīt ziņu

    Pasākumu kalendārs

    < Augusts >
    27 28 29 30 31 1 2
    3 4 5 6 7 8 9
    10 11 12 13 14 15 16
    17 18 19 20 21 22 23
    24 25 26 27 28 29 30
    31 1 2 3 4 5 6

    DU BUKLETI

    Pieraksties jaunumiem e-pastā

    Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!