• A- A A+
 • „Zinību vitamīnu kokteilis” Humanitārajā fakultātē

  Aktualizēts 05.09.2018 13:26

  Uzsākot jauno studiju gadu, 3. septembrī Daugavpils Universitātes (DU) Humanitārajā fakultātē (HF) ģimeniskā gaisotnē noritēja pirmkursnieku uzņemšana HF saimē.

  HF dekāna p.i. profesore Elīna Vasiļjeva visus sveica jaunajā studiju gadā, rosināja būt aktīviem, mērķtiecīgiem un vienotiem. DU studiju prorektore, “Humanitārās akadēmijas jauniešiem” (HAJ) vadītāja profesore Maija Burima atzinīgi novērtēja jauniešu interesi par humanitārajām zinātnēm un pasniedza pateicības rakstus tiem, kuri pavasarī absolvēja HAJ un nu ir kļuvuši par Humanitārās fakultātes studentiem.

  Iepazīstinot pirmkursniekus ar HF docētājiem, dekāna p.i. profesore E. Vasiļjeva aicināja  katedras pievienot savu īpašo komponentu zinību vitamīnu kokteilim, radot spēcinošu, studētmotivējošu Humanitārās fakultātes enerģijas dzērienu.

  Angļu filoloģijas un translatoloģijas katedras vadītāja p.i. docente Ilze Oļehnoviča zinību vitamīnu kokteilī ielika greipfrūtu un novēlēja klātesošajiem sulīgas un spilgtas studijas. Latviešu literatūras un kultūras katedras vadītāja docente Rudīte Rinkeviča iebēra saujiņu pīlādžogu un uzsvēra, ka studijas būšot tikpat veselīgas un košas. Latviešu valodas katedras vadītāja profesore Vilma Šaudiņa vitaminizētajam zinību dzērienam lika klāt seno, bet nedaudz aizmirsto rāceni, – lai pirmkursniekiem stabilas un mērķtiecīgas studijas. Brīnumainu pārvērtību garšu piešķīra Rusistikas un slāvistikas katedra, pievienojot ķirbi. Katedras vadītāja profesore Anna Stankeviča aicināja būt atsaucīgiem gan studijās, gan ārpusstudiju norisēs. Multinacionālu komponentu piedāvāja Svešvalodu katedras vadītāja p.i. lektors Sergejs Poļanskis, zinību kokteilim izvēloties plūmi un mudinot studentus iepazīt daudzās valodas un kultūras, ko var apgūt HF. Vēstures katedra garšas buķeti bagātināja, ekokokteilim droši liekot klāt ķiploku – azartam un kreativitātei. Katedras vadītāja docente Ilze Šenberga pirmkursniekiem novēlēja izjust studiju „asumiņu”. Savukārt Humanitāro un sociālo zinātņu institūta direktora p.i. profesore Anita Stašulāne „piešķīla uguntiņu” ar peperoni piparu – lai nezūd kāre pēc jaunām zināšanām un pieredzes.

  Noslēdzot zinību vitamīnu kokteiļa receptūru, HF dekāna p.i. E. Vasiļjeva pievienoja sārtu un sulīgu ābolu – lai sekmīgs, panākumiem un prātu urdošiem izaicinājumiem ražīgs 2018./2019. studiju gads!

  Papildu informācija:
  Humanitārās fakultātes
  dekāna p. i. profesore Elīna Vasiļjeva
  elina.vasiljeva@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Jūlijs >
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!