• A- A A+
 • Zinību diena Daugavpils Universitātes aģentūrā ”Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža”

  Aktualizēts 06.09.2018 09:18

  Zināšanu ceļš ir pasaule, kuras gājējam jāsastopas ar sevis pārvarēšanu, ar nemitīgu sevis pilnveidošanu, ar mērķiem, kas vienmēr ir augsti, bet sasniedzami ar gribasspēku un mērķtiecību.

  Klāt jaunais studiju gads – jaunu iespēju, jaunu ideju un cerību laiks. Šogad mācību iestāde sagaidīja studentus ar jaunu nosaukumu – Daugavpils Universitātes aģentūra “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža”. Šajā svētku dienā pirmā kursa studentus sveica un sirsnīgus novēlējumus teica mācību iestādes direktore Līvija Jankovska. Jaunos studēt gribētājus bija ieradušies sveikt Daugavpils Universitātes rektore, profesore Irēna Kokina, Daugavpils Universitātes prorektors, profesors Arvīds Barševskis, Daugavpils bērnu veselības centra valdes priekšsēdētāja Tatjana Kokinas kundze, Daugavpils reģionālās slimnīcas valdes locekle Ilona Skrinda un Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas valdes locekle Sarmīte Ķikuste.

  Muzikālu sveicienu studentiem bija sarūpējuši Daugavpils 24. pirmsskolas izglītības iestādes mazie audzēkņi un skolotājas.

  Sirsnīgo un mājīgo atmosfēru papildināja pirmā kursa studentes Valērijas Soņinas dziedātās dziesmas.

  Studenti izjuta gandarījuma un sirsnības pilnu atmosfēru un priecājās par to, ka viņi ir šīs mācību iestādes daļiņa. Koledža, kas ik gadu  sagatavo tālākam profesionālam darbam dažādu jomu speciālistus, ir vērusi savas durvis prāvam studentu pulkam.

  Veiksmīgu jauno studiju gadu!

  Informāciju sagatavoja: Daugavpils Universitātes aģentūras “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” metodiķe Iveta Čamane.

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Jūlijs >
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!