• A- A A+
 • Zinību diena Daugavpils Universitātes aģentūrā “Daugavpils Universitātes Daugavpils Medicīnas koledža

  Aktualizēts 04.09.2019 08:59

  Zinību dienu ar svinīgiem pasākumiem atzīmēja Daugavpils Universitātes (DU) aģentūra “Daugavpils Universitātes Medicīnas koledža”. Uzrunājot pirmkursniekus un sadarbības partnerus, “DU Medicīnas koledžas” (MK) direktore Līvija Jankovska atzīmēja, ka šogad bijis ļoti liels konkurss, un uzņemtie studējošie tika atlasīti gan strukturētās individuālajās pārrunās, gan vadoties pēc darba devēju atsauksmēm. Dažās programmās konkurss bija pat 3 cilvēki uz vienu studiju vietu. Lielu popularitāti ir ieguvusi pirms dažiem mēnešiem licencētā pirmā līmeņa profesionālā augstākās izglītības maksas programma “Ārstnieciskā masāža”, kurā uzņemti 20 studējošie. L. Jankovska uzsvēra, ka DU MK gatavo vishumānākās profesijas pārstāvjus un novēlēja katram no studentiem centīgi apgūt zināšanas un vienlaikus attīstīt sevī cilvēciskās kvalitātes. Direktore norādīja, ka koledža lepojas ar saviem absolventiem un studentiem, kas ir ļoti pieprasīti reģionālajā darba tirgū. Pirmkursniekiem tika pasniegti ziedi un apsveikumi.

  DU studiju  prorektore prof. Maija Burima koledžas kolektīvam un studējošajiem  apliecināja, ka DU un DU MK aktīvi sadarbojas, kopīgi realizē studiju un zinātniskās pētniecības sinerģijas principu un strādā pie jaunu studiju programmu izveides. Universitāte un koledža nodrošina saviem studējošajiem individuālu pieeju un labvēlīgu studiju gaisotni.

  Uzrunājot pirmkursniekus, DU Medicīnas koledžas absolventu augsto kvalifikāciju un lielo pieprasījumu pēc viņiem Daugavpils darba tirgū Zinību dienas pasākuma dalībniekiem apliecināja arī Daugavpils Reģionālās slimnīcas valdes loceklis Grigorijs Semjonovs, Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas vadītāja Sarmīte Ķikuste, Daugavpils Bērnu veselības centra vadītāja Tatjana Kokina, Daugavpils Sociālā dienesta vadītāja Elita Kuzmina.

  2019./2020. studiju gadā DU aģentūrā DU Medicīnas koledža studijas uzsāka vairāk nekā 160 studējošie. Daugavpils Universitāte novēl saviem studiju partneriem savstarpēji bagātinošu sadarbību, centīgus un atbildīgus studējošos, stabilitāti, radošas ieceres un to sekmīgu īstenošanu!

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Februāris >
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!