• A- A A+
 • Zīmējumu konkurss „Mans melu stāstu barons Minhauzens” („Mal Dir Deinen Lügenbaron Münchhausen!”)

  Aktualizēts 12.05.2020 13:22

  Kurš gan nepazīst pasaulslaveno melu stāstu baronu Minhauzenu un viņa piedzīvojumus! Burvīgie Minhauzena blēņu stāsti priecē gan lielos, gan mazos lasītājus. Iedomājieties – Minhauzens esot lidojis uz lielgabala lodes un vairākkārt pabijis uz Mēness, kuģojis zivs vēderā un iejūdzis plēsīgu vilku, ganījis bites, nomedījis zaķi ar astoņām kājām un briedi, kuram starp ragiem aug ķiršu koks, sadzēris ar turku sultānu, apceļojis visu pasauli un piedzīvojis vēl daudz neticamu brīnumu!

  Šogad slavenajam melu stāstu baronam Minhauzenam aprit 300 gadu jubileja.

  Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes Svešvalodu katedras Reģionālais vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centrs (RVTC) sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā aicina Daugavpils pilsētas un Latgales reģiona pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un 1.–4. klašu skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā „Mans melu stāstu barons Minhauzens” („Mal Dir Deinen Lügenbaron Münchhausen!”). Konkurss notiek no 2020. gada 11. līdz 25. maijam.

  Konkursa dalībniekiem jāizveido zīmējums, radoši attēlojot baronu Minhauzenu. Darbus konkursa dalībnieki sagatavo individuāli. Zīmējumi var būt izpildīti brīvā tehnikā. Katrs dalībnieks iesūta vienu darbu A4 formātā līdz 2020. gada 25. maijam plkst. 21.00 elektroniski jpg. formātā uz e-pastu vvtc@du.lv ar norādi Zīmējumu konkurss.

  Konkursa darbus vērtēs Daugavpils Universitātes docētāji un Gētes institūta Rīgā pārstāvji. Darbi tiks izvietoti RFZ Facebook kontā, kur notiks arī elektroniskā balsošana.

  Konkursa laureāti tiks apbalvoti ar Atzinības rakstiem un Gētes institūta sarūpētām pārsteiguma balvām. Godalgotie un labākie darbi tiks atlasīti e-izstādei RFZ Facebook kontā.

  Ar konkursa noteikumiem var iepazīties konkursa nolikumā.

   

  Papildu informācija:

  Marina Rumjanceva

  Daugavpils Universitātes

  Humanitārās fakultātes

  Svešvalodu katedras

  Reģionālā vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centra vadītāja

  tālr.: +371 26451176

  e-pasts: vvtc@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!