• A- A A+
 • VIAA Informācijas un karjeras atbalsta departamenta Karjeras atbalsta nodaļas Euroguidance programmas vadītājas viesošanās DU

  Aktualizēts 10.10.2018 16:28

  2018. gada 17. septembrī Daugavpils Universitātē (DU) viesojās Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras atbalsta departamenta Karjeras atbalsta nodaļas Euroguidance programmas vadītāja Ilze Jansone. DU profesionālās maģistra studiju programmas ”Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists” pirmā studiju gada studējošajiem bija iespēja piedalīties seminārā ”Karjeras atbalsts Latvijā Eiropas kontekstā”.

  Studentiem bija iespēja uzzināt par Latvijas karjeras atbalsta sistēmu, kas to veido, kādas iestādes ir iesaistītas karjeras atbalsta sistēmā. Tāpat varēja uzzināt daudz vairāk par tādām institūcijām kā Labklājības ministrija, Nodarbinātības valsts aģentūra, Sociālās integrācijas aģentūra, Izglītības un zinātnes ministrija, kā arī vairāk izprast Valsts izglītības attīstības aģentūras  lomu karjeras atbalsta un izglītības jomā. Semināra laikā tika iegūta arī noderīga  informācija par to, kādi  ir pedagoga – karjeras konsultanta profesionālie pienākumi,  slodze un darba specifika izglītības iestādē.

  Tika saņemta arī informācija par mājaslapām, kas ir noderīgas  karjeras konsultantiem un skolēniem. Plašāka informācija par to ir atrodama: www.niid.lv,  www.profesijupasaule.lv, www.viaa.gov.lv.

  Profesionālās maģistra studiju programmas ”Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists” studentu  un docētāju vārdā vēlamies pateikties VIAA, īpaši Informācijas un karjeras atbalsta departamenta Karjeras atbalsta nodaļas Euroguidance programmas vadītājai  Ilzei Jansonei par informatīvu un profesionālu atbalstu.

  Materiālu sagatavoja:
  Profesionālās maģistra studiju programmas  ”Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists” 1. studiju gada studente Baiba Dombrovska

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!