• A- A A+
 • Veiksmīgi noritējusi projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” realizācija DU

  Aktualizēts 20.11.2019 11:36

  Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” (Nr. 8.4.1.0/16/I/001) mācību ietvaros, Daugavpils Universitātē (DU) tika apgūtas vairākas neformālās izglītības programmas: Digitālās prasmes darba vajadzībā; Datu analīze un pārskatu sagatavošana (pētniekiem); Profesionālā angļu valoda mehāniķiem; Jūgendstila un Art Deco elementu izmantošana vizuālā tēla veidošanā; Komandas darba vadīšanas ABC; Iecere (ideja) veiksmīgai uzņēmējdarbības uzsākšanai un Personas datu aizsardzība (IT) un IT drošība. Kopumā projekta 4. kārtā mācības uzsākuši 66 pieaugušie.

  Profesionāli un pieredzējuši DU mācībspēki, kā arī citu nozaru speciālisti, projektā uzņemtajiem dalībniekiem sniedza nepieciešamās teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Viņiem bija iespēja izjust un iepazīt dažādu nozaru garšu un gūt vērtīgu pieredzi, tādējādi paplašinot savu redzesloku.

  Motivācija apmeklēt mācības ir dažāda – gan vēlme sevi profesionāli pilnveidot, gan izdevīgā projekta ārpus darba laika realizācija, gan arī iespēja apgūt programmas, kas iekļautas mūžizglītības kompetenču sarakstā. Pēc dalībnieku aptaujas anketās sniegtajām atbildēm, izglītības programmu kopējais novērtējums ir “ļoti labi”, kas ir arī augstākais novērtējums anketas ietvaros.

  Katram apmācību dalībniekam kursu noslēgumā tika piešķirta apliecība par izglītības programmas apguvi.

  ES fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” mērķis ir pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci, lai novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam un veicinātu gan strādājošo konkurētspēju, gan darba produktivitātes pieaugumu. Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts, ieguldot tajā vairāk nekā 25 miljonus eiro.

  Profesionālās izaugsmes centra metodiķe Inese Valtere

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!