• A- A A+
 • „Valodu diena 2021” Daugavpils Universitātē

  Aktualizēts 23.09.2021 09:27

  26. septembrī kopš 2001. gada ES dalībvalstīs tiek atzīmēta Eiropas Valodu diena, kuras mērķis ir padziļināt sabiedrības izpratni par Eiropā lietotajām valodām, kultūru un lingvistisko daudzveidību, kā arī sekmēt valodu apguvi mūžizglītībā.

  Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes (DU HF) Svešvalodu katedras docētāji un „Filoloģijas” programmās studējošie arī ievēro šo tradīciju un ik gadu rīko zinātnes komunikācijas pasākumu, kas ir veltīts valodām un to daudzveidībai.

  Šogad, atzīmējot Eiropas Valodu dienas 20. gadskārtu, DU HF Svešvalodu katedra sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un Latgales Centrālo bibliotēku 2021. gada 24. septembrī plkst. 9. 40 tiešsaistē ZOOM platformā rīko zinātnes komunikācijas pasākumu. Pasākuma laikā DU HF Svešvalodu katedras vadītājs, lekt. Sergejs Poļanskis kopā ar HF 3. kursa studentu Ilmāru Mežaraupu stāstīs par Eiropas Valodu dienu, valodu nozīmīgumu ikdienā un valodu (angļu, franču, krievu, latviešu, spāņu, vācu, zviedru, ķīniešu) apguves iespējām Daugavpils Universitātē. Savukārt Ilmārs dalīsies savā pieredzē un pastāstīs arī par izaicinājumiem, kas nāk līdzi ar apņemšanos studēt svešvalodu.

  Tā kā saruna notiks tiešsaistes platformā ZOOM, interesentiem lūdzam pieteikt savu dalību, rakstot uz e-pastu jelena.dusjaviciene@lcb.lv. Pēc pieteikšanās uz e-pastu tiks nosūtīta saite uz pasākumu.

  Pasākuma laikā publicitātes vajadzībām var tikt veikti ekrānuzņēmumi.

   

  Papildu informācija:

  Latgales Centrālās bibliotēkas

  Lietotāju apkalpošanas nodaļas vadītāja

  Jeļena Dusjavičiene

  654 26422

  jelena.dusjaviciene@lcb.lv

  https://www.facebook.com/lcb.lv

   

  Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes

  Svešvalodu katedra

  Tālr.: 65422994

  e-pasts: svesvalodukatedra@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!