• A- A A+
 • “Valodas runātāju klubiņš” uzsāk darbu – ievietots 19.11.2014.

  Aktualizēts 01.12.2014 18:56

  2014. gada 19. novembrī projekta „Latviešu valodas un Latvijas kultūras kanona integrēta apguve mazākumtautību pārstāvjiem un nepilsoņiem Būsim pazīstami: Latvijas Kultūras kanons”, ID Nr.2013.EEZ/PP/2/MIC/022/032 ietvaros darbu uzsāka „Valodas runātāju klubiņš”, kura aktivitāšu nodrošināšanā iesaistījās 8 brīvprātīgie studenti, tostarp viens ar īpašām vajadzībām.

  Pirmajās nodarbībās brīvprātīgie „Valodas runātāju klubiņa” vadītāji kursantiem bija sagatavojuši valodas apguves aktivitātes, kas tematiski pievērsās Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai un Latvijas kultūras kanonā iekļautajām vērtībām. Valodas apguves aktivitāšu laikā valdīja labvēlīga gaisotne. Kursanti vingrinājās dažādu valodas prasmju: runāšanas, klausīšanās, monoloģiskās un dialoģiskās runas, lasīšanas nostiprināšanā. Pauzēs starp aktivitātēm kursantiem, kas uz nodarbībām ieradās pēc darba dienas, tika piedāvāta tēja, kafija un uzkodas.

  „Valodas runātāju klubiņš” ir valodas apguves instruments, kas vērsts uz interaktīvu latviešu valodas apguves formu izmantošanu, lai mazinātu kursantu psiholoģisko barjeru un veidotu izpratni par latviešu nacionālās identitātes unikalitāti, kas ir būtisks faktors tolerantai attieksmei pret Latvijas valsti un spējai integrēties latviešu nācijā.

  Nākamā „Valodas runātāju klubiņa” nodarbība notiks 2014. gada 4. decembrī.

  Papildu informācija

  “Valodas runātāju klubiņa” vadītāja, kultūras kanona konsultante
  Eva Kasparenoka
  E-pasts eva.kasparenoka@du.lv
  Mob. tel. – 27199046
  12168-13438-n

  Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija

  www.sif.lv l www.eeagrants.lv l www.eeagrants.org

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!