• A- A A+
 • Uzsākta Daugavpils Universitātes docētāju lekciju filmēšana ievietošanai e-studiju vidē “MOODLE”

  Aktualizēts 12.11.2018 12:04

  Daugavpils Universitātes Studiju kvalitātes novērtēšanas centrs sadarbībā ar Informācijas tehnoloģiju centru ir aizsācis docētāju lekciju filmēšanu ievietošanai  estudiju vidē MOODLE.

  2018. gada 8. novembrī notika Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju institūta (DZTI) Dizaina departamenta pētnieces, docentes Dr. art. Zeltītes Barševskas profesionālā bakalaura studiju programmā (PBSP) „Dizains” docētā studiju kursa „Rietumu mākslas vēsture” video lekcijas filmēšana.

  Video lekcijas filmēšanā piedalījās PBSP „Dizains” 1. studiju gada studējošās Jolanta Markeviča un Daina Osipova, kas bija sagatavojušas prezentāciju un materiālus par tēmu „Seno Austrumu māksla. Priekšāzijas zemju māksla (4. gt. p.m.ē. – 4. gs. p.m.ē.)”. Atzinīgi novērtējams DZTI Dizaina departamenta pētn., doc. Dr. art. Zeltītes Barševskas ieguldījums studējošo motivēšanā iesaistīties DU studiju resursu klāsta pilnveidē.

  Paldies Informātikas katedras Multimediju centra datorgrafiķim Vasilijam Šilovam par tehnisko nodrošinājumu un profesionālajiem ieteikumiem video lekcijas sagatavošanas procesā. Video lekcija pēc montāžas un datorgrafiskās apstrādes tiks ievietota e-studiju vidē MOODLE.

  Studiju kvalitātes novērtēšanas centrs sadarbībā ar Multimediju centru sniedz atbalstu video lekciju sagatavošanā, konsultē par filmēšanas telpas izvēles, formāta un montāžas risinājumiem.

  Uz lekciju filmēšanu ir aicināts ikviens Daugavpils Universitātes docētājs, rakstot uz e-pastu sknc@du.lv vai zvanot pa tālruni 65425652.

  Papildu informācija:

  DU Studiju kvalitātes novērtēšanas centrs
  Vienības iela 13, 218. kab.
  Tālrunis: 65425652

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!