• A- A A+
 • Studentiem ir iespēja piedalīties pārrobežu sadarbības projektu prezentāciju sarīkojumā

  Aktualizēts 17.04.2014 01:55

  Atzīmējot Eiropas dienu tiek laipni aicināti studenti piedalīties aktīvā braucienā, kura laikātiks  prezentēti pārrobežu sadarbības projekti, kurus kopīgi īsteno latvieši, lietuvieši unbaltkrievi.

  5.- 6. maijā notiks studentu “triatlons” ar sadarbības projektu vizītēm Lietuvā un Latvijā un publikāciju konkursu.Pasākumā piedalīsies Viļņas Universitātes un Eiropas Humanitārās Universitātesstudenti. Mēs esam pārliecināti, ka spēsim nodrošināt dalībniekus ar interesantu informāciju Eiropas dienai (9. maijs) veltītām publikācijām un atskaitēm.

  PASĀKUMA PROGRAMMA
  5. maijā aicinām jūs pārstāvēt Latviju golbola turnīrā (sports neredzīgajiem cilvēkiem)Viļņā un basketbola sacensībās Daugavpilī. Jūs uzzināsiet par projektu Integrācijas veicināšana caur sportu, ko īsteno Lietuvas un Baltkrievijas vājredzīgie, kā arī redzēsiettrīspusējo sporta infrastruktūras uzlabošanas projektu Veselība ir bagātība. 5. maijā agrino rīta ar autobusu dosimies uz Viļņu un atgriezīsimies Daugavpilī vakarā.

  6. maijā Preiļos, Latgales reģionā, ikviens kopā ar Lietuvas un Baltkrievijas kolēģiem varēspatrenēties nūjošanā. Mēs prezentēsim jums veselīga dzīvesveida projektu, ko īstenolatvieši un baltkrievi Kustība ir dzīve. Tad Latvijas-Baltkrievijas kulinārā mantojumaprojekts Bella Cuisine aicinās jūs uz pusdienām Aglonas Maizes muzejā. Jums būs iespēja uzzināt par kopīgo Latgales (Latvija), Aukštaitijas (Lietuva) un Vitebskas apgabala (Baltkrievija) tūrisma produktu Bella Dvina.

  TRANSPORTS UN REĢISTRĀCIJA:
  Visiem 5.- 6. maija pasākuma dalībniekiem ir piedāvāta iespēja ceļot ar īrēto autobusukopā ar organizatoriem maršrutā Daugavpils-Viļņa-Daugavpils-Preiļi-Aglona-Daugavpils.Brauciena laikā mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un sniegsim izsmeļošu informāciju par Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmu Eiropas Kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007-2013. Jūs sagaida arī viktorīnas, balvas un dāvanas.
  Balvas tiks piešķirtas autoriem par labākajiem un populārākajiem rakstiem, esejāmvai video / audio reportāžām, kas tiks veikti ceļojuma laikā un līdz 12. maijam publicētiinterneta ziņu portālos, tradicionālajos masu medijos, blogos, universitātes presē, vai sociālajos tīklos.

  Organizatori var segt jūsu ceļošanas un ēdināšanas izdevumus.

  Laipni aicinām jūs reģistrēties līdz 2014. gada 22. aprīlim, norādot “triatlona” daļu, kurā jūs vēlētos piedalīties, jeb norādiet, ka piedalīsieties tikai kā skatītājs.

  5.- 6. maija pasākuma organizētājs ir Apvienotais tehniskais sekretariāts, kas ir LietuvasRepublikas Iekšlietu ministrijas dibināta valsts iestāde, kura administrē Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmu Eiropas Kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007-2013.

  Svinēsim Eiropas dienu kopā!

  Papildu informācija:
  Lolita Čepurnaja
  Information Specialist
  JTS Daugavpils Branch
  Latvia, Lithuania and Belarus CBC Programme
  Tel/Fax: +371 654 20 977
  mobile: +371 254 69 888
  http://www.enpi-cbc.eu

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Septembris >
  28 29 30 31 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!