• A- A A+
 • Studenti tiek aicināti piedalīties Latvijas XXXI Universiādes sacensībās vieglatlētikā.

  Aktualizēts 05.07.2021 17:30

  Pēc vairāk nekā gada pārtraukuma Latvijas Augstskolu sporta savienības kalendārā ir atgriezušās studentu Universiādes vieglatlētikas sacensības. Šīs sacensības pulcē Latvijas augstāko mācību iestāžu studējošos vieglatlētus un sportot gribētājus ar vieglatlētikas iemaņām. Sacensību mērķis ir popularizēt vieglatlētiku studējošo vidū, sekmēt studējošo iesaistīšanos regulārās sporta nodarbībās un veicināt vieglatlētikas sportiskā līmeņa izaugsmi Latvijas augstskolās. Universiāde vieglatlētikā norisināsies jau 31. reizi un šogad sacensības notiks 10. jūlijā Ogrē.

  Daugavpils Universitātes vieglatlētikas komanda aicina pievienoties savam pulkam DU studējošos un pārstāvēt mūsu universitāti Universiādes sacensībās. Tā ir lieliska iespēja ikvienam dalībniekam sevi apliecināt ne tikai individuāli, bet arī dot savu artavu cīņā par augstvērtīgiem rezultātiem augstskolu kopvērtējumu, kas tiek noteikts gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

  Dalība sacensībās ir bezmaksas. Daugavpils Universitāte nodrošina dalībnieku akreditāciju, transportu turp un atpakaļ no sacensībām, un ēdināšanu. Pieteikšanās norisinās līdz 7. jūlijam (ieskaitot). Dalībnieku skaits ir neierobežots.

  Universiādes sacensībās drīkst piedalīties Latvijas Augstākās izglītības iestādēs (augstskolas un koledžas) studējošie (klātienes un neklātienes), tai skaitā profesionālo studiju, bakalauri, maģistranti, doktoranti, medicīnas augstskolu rezidenti un attiecīgās augstskolas 2020. gada absolventi. Piedalīties var arī akadēmiskajā atvaļinājumā esošie studenti.

  Obligāta prasība visiem dalībniekiem – uzrādīt derīgas studentu apliecības (ISIC kartes) vai diploma kopijas par universitātes absolvēšanu 2020. gadā.

  Sacensību nolikums skatāms šeit.

   

  Pieteikšanās un detalizētāka informācija pie DU vieglatlētikas komandas pārstāvja Ronalda Krama.

  Tālr. +37126082886

  E-pasts: ronalds.krams@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Jūlijs >
  28 29 30 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!