• A- A A+
 • Skatāma studentu plenēra darbu izstāde “#offline_Pilsēta tīklā_online”

  Aktualizēts 01.06.2021 10:38

  No 1. jūnija līdz 6. septembrim Daugavpils Universitātē (Vienības ielā 13, 3. stāva foajē) skatāma, profesionālās maģistra studiju programmas “Māksla” studentu plenēra darbu izstāde “#offline_Pilsēta tīklā_online”.

  Tas ir veltījums radošiem meklējumiem par pilsētas iedzīvotājiem, kuru attiecības  veido savstarpēju tīklojumu, kas savdabīgi vijas un dažādi saista visus un katru pilsētas iedzīvotāju. Pēdējās desmitgadēs stiprinājies Interneta tīklojums apklāj arī lielu daļu pilsētas iedzīvotāju attiecību tīklojumu. Vienus šis tīklojums vairāk savstarpēji sasaista, kad tie vairāk izmanto tās iespējas, lai būtu saskarsmē. Agrāk pilsētas iedzīvotāji vairāk bija sasaistīti ar sev tuvumā esošajiem cilvēkiem, bet internets, no vienas puses paplašināja saskarsmes loku un iespējas, bet no citas puses samazināja iesaisti sev fiziski tuvāko cilvēku vidē un apkārtnē̄.

  Apzinot un apdomājot šo divejādo interneta ietekmi savā personīgajā pieredzē, iedzīvotāji varētu labāk saprast, kādi ir viņu ieradumi un attiecības starp šiem diviem tīklojumiem un kā ar to palīdzību varētu labvēlīgāk ietekmēt norises pilsētā un attiecībās ar citiem. Šajā projektā Izmantojot dažādus izteiksmes līdzekļus – krāsu, formu, telpu un apjomu, ļāva sajust tīkla ietekmi uz mūsdienu pilsētas uztveri caur mākslas valodu.

  Izstādē piedalās: Linda Bakmane, Raivis Rudzgailis

  Izstādes kuratore Viktorija Valujeva
  viktorija.valujeva@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!