• A- A A+
 • Sācies pasākumu cikls „Vācu kultūras pavasaris Daugavpilī”

  Aktualizēts 10.04.2018 11:14

  Jau šodien, 10. aprīlī, notiks ikgadēja pasākumu cikla „Vācu kultūras pavasaris Daugavpilī” atklāšana. Visi interesenti tiek aicināti uz koncertu “Artilērijas Pagrabos” (Rīgas iela 22), kur plkst. 20.00 ar koncertu „German Popvasaris” lustīgi iesāksim svinēt šos skaistos pavasara svētkus!

  Radošais duets “Mister Medd & Mister Stein” runā latviski. Jāsaka, pat izcili runā latviski, lai gan viņu dzimtā valoda ir angļu (Medd) un vācu (Stein). Abi mākslinieki dzied un raksta dziesmas. Izcilas dziesmas! Kamēr top dueta pirmais albums, mūziķi viesojas Daugavpilī, lai izpildītu populāras dziesmas par pavasari. Trijās valodās. Noteikti būs dzirdama vismaz viena dziesma par kūku un par latiņu. Arī par skaistāko Austrumlatvijas metropoli “D(r)augavpili”. Duets “Mister Medd & Mister Stein” ir iemīļotās grupas „Aarzemnieki” jaunais projekts, kurā piedalās grupas dalībnieki Jorans Šteinhauers un Matejs Mediņš. Grupa „Aarzemnieki” īpašu popularitāti ieguva ar dziesmu „Paldies latiņam”, kā arī pārstāvēja Latviju 2014. gada starptautiskajā dziesmu konkursā „Eirovīzija” ar dziesmu „Cake to bake”.

  Pasākumu cikls „Vācu kultūras pavasaris Daugavpilī” norisinās jau piekto gadu. To rīko Daugavpils Universitātes Reģionālais vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centrs un Humanitārās fakultātes Svešvalodu katedra sadarbībā ar Vācijas Federatīvās Republikas vēstniecību, Gētes institūtu Rīgā, Daugavpils pilsētas skolām un daudzām citām iestādēm un partneriem. Šogad pasākumu cikls ilgst no 10. līdz 24. aprīlim un ietver dažādus aizraujošus ar izglītību, literatūru, mākslu un mūziku saistītus pasākumus, tostarp koncertus, konkursus un izstādes, kas ļauj plašāk iepazīt un apgūt vācu valodu un kultūru.

  Laipni aicināti visi interesenti!

  Ieeja: bez maksas

  Pasākumu cikla „Vācu kultūras pavasaris Daugavpilī” programma pieejama pielikumā:

  Papildu informācija:
  Laura Lipska
  Reģionālais vācu valodas un
  Vācijas valstsmācības tālākizglītības centrs
  Daugavpils Universitāte
  Vienības iela 13 – 402

  tālr.: +37165426535, +37127842192
  e-pasts: vvtc@du.lv
  http://ej.uz/rfz-du

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!