• A- A A+
 • PMSP Māksla maģistra darbu izstāde “42 IDEJAS” BSA BiArt galerijā

  Aktualizēts 14.01.2020 09:24

  15. janvārī plkst. 16.00 Baltijas Starptautiskās akadēmijas (BSA) BiArt galerijā (Lomonosova ielā 1/4, Rīgā) notiks profesionālās maģistra studiju programmas (PMSP) Māksla maģistra darbu izstādes 42 IDEJAS atklāšana.

  Ekspozīciju veido 10 absolventu,  šobrīd jau profesionālo maģistru mākslā, pēdējo piecu gadu laikā izstrādātie diplomdarbi studiju programmas radošajās specializācijās: Grafika, Glezniecība, Dizains un Tekstilmāksla.

  Subjektīvus vēstījumus, idejas, jūtu un emociju spektru, attieksmi un pārdomas par mūsu laikmeta aktualitātēm, kā arī atskatu uz sociāli svarīgiem faktiem un notikumiem globālā vai lokālā telpā un vēstures kontekstā skatītājiem atklāj Digna Sircova-Butlere, DaigaVasiļjeva un Jeļena Koževņikova (specializācija Grafika, maģistra darbu vadītāja – Mg.art.,viesdoc. Ilze Lībiete), Larisa Kaimiņa, Inga Ruskule, Inita Šteinberga, Santa Riževska un ŽannaVērdiņa (specializācija Glezniecība, maģistra darbu vadītājas – Mg.art., lekt. Viktorija Valujeva, Ingūna Liepa),  Karīna Korotkova (specializācija Tekstilmāksla, maģistra darba vadītāja –Mg.art., viesprof. Ieva Krūmiņa) un Laima Kalvāne (specializācija Dizains, maģistra darba vadītājs – Mg.art.,viesprof. Jānis Murovskis).

  Pārstāvot laikmetīgās mākslas pastāvīgos virzienus un atšķirīgus medijus, autoru radītie konceptuāli, tehnoloģiski un vizuāli diferentie artefakti saspēlējas, papildina viens otra valodu un kopīgi simboliski prezentē skatītājiem radošas personības attīstības ceļus un garīgo izaugsmi.

  Izstāde 42 IDEJAS ir jauns kultūras/mākslas fakts, kas radies sadarbībā starp Daugavpils Universitāti un Baltijas Starptautisko akadēmiju.  Izstādes kuratori ir Mg.art. Valentīns Daņiļenko (BSA), Mg.art. Jeļena Koževņikova un  Dr.art. Zeltīte Barševska (DU).

  PMSP Māksla maģistra darbu izstāde 42 IDEJAS BSA BiArt galerijā būs apskatāma līdz š.g. 13. februārim.

  Informācija:

  Dr.art., doc. Zeltīte Barševska

  PMSP Māksla direktore (DZTI Dizaina centrs)

  zeltite.barsevska@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Augusts >
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31 1 2 3 4 5 6

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!