• A- A A+
 • Citi ārvalstu piedāvājumi

  Lūdzam visus DU studentus, pasniedzējus un pētniekus, kuri piesakās kādai no ārvalstu stipendijām vai programmām, dokumentus pirms iesniegšanas saskaņot DU Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļā Vienības ielā 13 – 215a.

  Stipendijas


  Katoļu Akadēmiskais Ārzemnieku Dienests (KAAD) piešķir stipendijas uzturēšanās laikam Vācijā. Stipendiju saņemšanai nav specialitāšu ierobežojuma. Stipendijām var pieteikties katoļu studenti (pēc 6. studiju semestra), augstskolu absolventi un zinātnieki.
  Austrijas Republikas stipendijas studijām un pētniecībai.
  Baltijas – Amerikas Brīvības fonds piedāvā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas studentiem veikt doktora pētījumus ASV, piedāvājot gadā līdz pat 25.000 dollārulielu stipendiju.
  Vācijas Vides fonds (www.dbu.de) jauno speciālistu tālākizglītībai piedāvā augstskolu absolventiem stipendijas vides aizsardzības jomā. Stipendiju programmas mērķis ir aktuālu vides pētniecības tēmu izstrāde un vides situācijas uzlabošanas veicināšana Latvijas Republikā vai Vācijā, kā arī starptautisku sadarbības kontaktu veidošana. Dokumentu iesniegšanas termiņš ir katra gada 31.jūlijs.

   

  Studiju iespējas


  Amerikas Savienoto Valstu, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas valdības 23.septembrī paziņoja, ka darbu uzsāk Baltijas – Amerikas Brīvības fonds. Baltijas – Amerikas Brīvības fonds stiprinās saites starp Amerikas Savienoto Valstu un Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tautām, izmantojot stipendiju programmas, kas paredzētas Baltijas valstu doktorantūras studentiem mācībām ASV, pētniekiem no šī reģiona zinātniskā darba veikšanai un nesen doktora grādu ieguvušajiem, lai stažētos Amerikas uzņēmumos.

   

  Apmaiņas programmas


  Iespēja jaunajiem Latvijas pilsoņiem (vecumā no 18 līdz 35 gadiem).

   

  Projekti


  Aicinām Jūs iesaistīties Eiropas Komisijas atbalstītā projektā „Mājās Eiropā” (At home in Europe), kura ietvaros Erasmus studentiem ir iespēja kļūt par pilsoņiem-reportieriem.

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!