• A- A A+
 • Par jaunās pedagogu izglītības aktualitātēm var uzzināt arī Facebook lapā “Superskolotājs”

  Aktualizēts 24.01.2019 09:04

  Lai informētu par jaunās pedagogu izglītības sistēmas aktualitātēm, sociālo tīklu vietnē Facebook izveidota lapa “Superskolotājs”. Tādējādi topošie un esošie pedagogi, kā arī citi interesenti par jaunumiem var uzzināt vēl ērtākā veidā un būt informēti par pārmaiņu procesa virzību.

  Pērna gada sākumā, 2018. gada 9. janvārī, valdība apstiprināja Izglītības un zinātnes ministrijas iesniegtos priekšlikumus konceptuāli jaunas pedagogu izglītības sistēmas veidošanai Latvijā. Jaunā sistēma balstīta sabiedrībai svarīgās vērtībās un atbilst jaunajam mācību saturam. Tā integrēs pedagogu izglītību ar pētniecību, padarīs to elastīgāku, spējīgu ātri reaģēt un pielāgoties darba tirgus prasībām un tehnoloģiju attīstībai.

  Iecerēts veidot pedagoģijas studiju programmu struktūru un saturu atbilstoši mūsdienīgas kompetenču izglītības prasībām visos augstākās izglītības līmeņos. Tajā skaitā tiks veidotas studiju programmas pedagoga profesionālās kvalifikācijas iegūšanai pēc iepriekš iegūtas augstākās izglītības, kā arī atbilstošas tālākizglītības un profesionālās pilnveides iespēju nodrošināšanai.

  Informācija par pārmaiņām un redzējumu par mūsdienīgu skolotāju un skolu publiskota tīmekļa vietnē www.superskolotajs.lv, savukārt aktualitātes turpmāk tiks regulāri ievietotas arī Facebook lapā “Superskolotājs” (@superskolotajiem) un atrodamas ar mirkļbirku #superskolotājs.

  Jaunumiem ikviens var sekot līdzi šeit: https://ej.uz/superskolotajs

  Informāciju sagatavojusi:
  Kitija Balcare, Latvijas Universitātes Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programmas komunikācijas vadītāja
  Mob. tālr.: (+371) 29683396 | E-pasts: kitija.balcare@lu.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Advertisement

  Pasākumu kalendārs

  < Februāris >
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!