• A- A A+
 • Notiks „Humanitārās akadēmijas jauniešiem” 2019./2020. st. g. sestā pulcēšanās

  Aktualizēts 12.05.2020 17:13

  2020. gada 16. maijā plkst. 11.30, izmantojot video konferenču rīku ZOOM, notiks „Humanitārās akadēmijas jauniešiem” (HAJ) 2019./2020. studiju gada sestā pulcēšanās!

  Jūs iepazīsieties ar interesantiem lektoriem, kas sniegs jaunas zināšanas par šādām tēmām:

  11.30 „F. G. Lorkas varoņu dzīves likstas. Liktenis un brīvība / Los trágicos vaivenes de la vida de los personajes de F. G. Lorca. Destino y libertad”, DU HF Svešvalodu katedras lektore, Mg. philol. Valentīna Baranovska.

  12.15 „Deutsch nach Englisch”,  DU HF Svešvalodu katedras Reģionālā Vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centra (RVTC) vadītāja Mg. philol. Marina Rumjanceva

  Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau devīto gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. HAJ ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas vidusskolu 10. – 12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

  Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību – 10 papildu punktus, stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

  HAJ nodarbībām vēl var pieteikties, rakstot uz elektroniskā pasta adresi humanitara.akademija@inbox.lv Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija.

  Humanitārajā akadēmijā jauniešiem lekcijas lasa un praktiskās nodarbības vada kompetenti un erudīti Latvijas kultūras un mākslas darbinieki, ārzemju vieslektori un Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes docētāji.

  Papildu informācija:
  t.: 22142679
  e-pasts: humanitara.akademija@inbox.lv
  “Humanitārās akadēmijas jauniešiem” lapa Facebook 

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!