• A- A A+
 • Notiks „Humanitārās akadēmijas jauniešiem” 12. sezonas atklāšana

  Aktualizēts 07.10.2021 13:22

  2021. gada 9. oktobrī plkst. 10:00 video konferenču platformā ZOOM notiks „Humanitārās akadēmijas jauniešiem” (HAJ) 12. sezonas atklāšana.

  10:00 Humanitārās akadēmijas jauniešiem ceļvedis”, Dr.philol. Maija Burima, DU Studiju prorektore, akadēmiķe, HAJ vadītāja, DU HF Latviešu literatūras un kultūras katedras profesore.

  10:10 Priekšlasījums „Pārdomas par saskarsmes ētiku”, Jānis Streičs,  HAJ aizbildnis, kinorežisors, scenārists, aktieris, Triju zvaigžņu ordeņa komandieris, LZA Goda loceklis, sabiedriskais darbinieks.

  10:40 Lekcija „Daugavpils Universitātes pirmsākumi – Daugavpils Valsts skolotāju institūts”, Mg. hist. Sergejs Kuzmins, DU muzeja vadītājs.

  11:10 Lekcija „Humanitārās zinātnes un starpdisciplinaritāte: padomju militārā mantojuma izpēte”, Dr.philol. Maija Burima, DU Studiju prorektore, akadēmiķe, HAJ vadītāja, DU HF Latviešu literatūras un kultūras katedras profesore.

  Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau divpadsmito gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. HAJ ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas vidusskolu 10.–12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

  Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību – 10 papildu punktus, stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

  HAJ nodarbībām vēl var pieteikties, rakstot uz elektroniskā pasta adresi humanitara.akademija@inbox.lv Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija.

  Humanitārajā akadēmijā jauniešiem lekcijas lasa un praktiskās nodarbības vada kompetenti un erudīti Latvijas kultūras un mākslas darbinieki, ārzemju vieslektori un Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes docētāji.

  Papildu informācija:
  t.: 22142679
  e-pasts: humanitara.akademija@inbox.lv
  “Humanitārās akadēmijas jauniešiem” lapa Facebook 

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!