• A- A A+
 • Notika kārtējās “Humanitārās akadēmijas jauniešiem” nodarbības

  Aktualizēts 19.02.2014 23:16

  4270-5177-mDaugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē 2014. gada 8. februārī notika kārtējās „Humanitārās akadēmijas jauniešiem” (HAJ) nodarbības. Labvēlīgā gaisotnē mūsu zinātkārajiem, dzīvespriecīgajiem un atvērtajiem jauniešiem DU docētāji sniedza saistošas un tālākai jauniešu intelektuālajai attīstībai noderīgas zināšanas par vēsturi un franču valodu.

  Lekcijā „Saistoši par dzimto novadu” Dr. hist., DU asoc. prof., pazīstamais Latgales vēsturnieks Henrihs Soms sniedza priekšstatu par vēstures zināšanu pielietojumu dažādās tautsaimniecības nozarēs: pašvaldību, tūrisma un projektu jomā, izstāžu, muzeju un arhīvu darbā, kā arī sniedza ieteikumus un norādīja avotus skolēnu zinātniski pētnieciskajam darbam reģionālistikas jomā.

  Lekcijā „Franciski par ģimeni” DU HF Svešvalodu centra lektors, Mg. philol. Sergejs Poļanskis sniedza ļoti praktiskas zināšanas pirmajai komunikācijai franču valodā par ģimeni. Nodarbībā piedalījās arī Erasmus apmaiņas programma students Robin Noël(University of Mons), Beļģija un Thomas Bouche no Francijas, kam šobrīd ir prakse Daugavpilī. Robinam un Tomasam franču valoda ir dzimtā valoda. Viņi iedrošināja HAJ dalībniekus nekautrēties un trenēt savu franču valodas izrunu.

  Paldies pasniedzējiem par ieguldījumu un jauniešiem par ieinteresēto līdzdalību!
  10493-11643-m
  Uz tikšanos nākamajā nodarbībā 2014. gada 8. martā!

  HAJ darbību atbalsta:

  5696-6318-s 5598-6204-s

  Papildu informācija:
  prof. Maija Burima
  t. 65424238
  maija.burima@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!