• A- A A+
 • Notika Arodorganizācijas atpūtas pasākums

  Aktualizēts 06.07.2017 09:34

  4. jūlijā Krāslavas apkārtnē notika Arodorganizācijas organizētais tradicionālais ikgadējais atpūtas dienas pasākums. Tā dalībnieki vispirms apmeklēja z/s “Kurmīši”, kurā 20 ha platībā audzē dažādu sugu ārstniecības augus dabas parka DAUGAVAS LOKI teritorijā. Saimniecības īpašnieks Ivars Caune izrādīja un pastāstīja par tiem ārstniecības augiem, kuri tiek audzēti viņa saimniecībā, un daudziem klātesošajiem tā bija pirmā reize dzīvē, kad varēja savām acīm redzēt kā izskatās ārstniecības augs līdz tam brīdim, tiklīdz viņš tiek iefasēts tējas paciņā. Notika arī ārstniecības tēju degustācija, bija iespēja izgatavot sveci savām rokām, jo saimniecībā ir sava bišu drava, iegādāties ekoloģiskās zāļu tējas un citu pašu rokām gatavotu produkciju.

  Ierodoties Krāslavā, tika piedāvāta iespēja izgaršot ēdamnama “DAUGAVA” pagatavotos buļbešņikus, kuri ir iekļauti Latgales kulinārajā mantojumā. Nākošās 2 stundas tika pavadītas lieliskā un harizmātiskā gida Eduarda Danovska sabiedrībā, kurš iepazīstināja ar Krāslavas vēsturi, grāfu Plāteru pils kompleksu ar parku, Sv.Ludviga Romas katoļu baznīcu. Ļoti patīkami, ka Eduards Danovskis ir arī DU SZF absolvents. Drošākie uzkāpa Priedaines (atrodas Krāslavas pilsētas kreisajā krastā) skatu tornī, kurš ir 32m augsts.

  Atlikušā dienas daļa tika pavadīta gleznainajā atpūtas bāzē “VACLAVI”, kura atrodas Kaplavas pagasta teritorijā: bija iespēja gan atpūsties, gan relaksēties pirtī ar peldēšanos dīķī, gan pavizināties ar laivu.

  Pateicamies z/s “Kurmīši” saimniekam Ivaram Caunem un Krāslavas vēstures un mākslas muzeja gidam Eduardam Danovskim par lieliski organizētajām ekskursijām, kā arī atpūtas bāzes  saimniekam Vaclavam par viesmīlību.

  Papildinformācija:
  Lilija Skadiņa
  tālr.: 29438686

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Jūnijs >
  28 29 30 31 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!