• A- A A+
 • NOSLĒDZIES LATGALES REĢIONA SKOLĒNU ESEJU UN RADOŠO DARBU KONKURSS “Krievu valoda, literatūra un kultūra: skats no XXI gadsimta”

  Aktualizēts 07.05.2021 10:18

  2021. gada 6. maijā notika Latgales reģiona skolēnu eseju un radošo darbu konkursa „Krievu valoda, literatūra un kultūra: skats no 21. gadsimta” noslēguma sarīkojums, kurā tika sumināti konkursa uzvarētāji un laureāti. Noslēguma pasākums notika attālināti tiešsaistes platformā ZOOM bija pieslēgušies vairāk nekā septiņdesmit dalībnieki.

  Konkurss tika organizēts Latgales vispārējo mācību iestāžu 1.-11. klašu skolēnu vidū 4 vecumgrupās divās nominācijās. Konkursā, kuru rīkoja Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes Rusistikas un slāvistikas katedra, Krievu valodas un kultūras centrs (KVKC), Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, piedalījās skolēni no dažādām Latgales skolām – ne tikai audzēkņi, kuriem krievu valoda ir dzimtā, bet arī tie, kuri krievu valodu mācās kā svešvalodu. Konkursa uzvarētāju vidū ir 77 darba autori no 20  Latgales reģiona skolām: no Aglonas, Dagdas, Daugavpils pilsētas un novada, Jēkabpils, Kārsavas, Krāslavas, Maltas, Ilūkstes, Preiļiem, Rugāju, Riebiņu, Rēzeknes un Līvānu novadiem. 32 skolotāji atbalstīja savus audzēkņus.

  Todien Latgales konkursa noslēguma pasākuma dalībniekus uzrunāja īpaši viesi – DU Humanitārās fakultātes dekāne profesore Elīna Vasiļjeva, Krievijas Federācijas ģenerālkonsulāta Daugavpilī konsule padomniece Natalija Pustovalova,  Daugavpils Krievu kultūras centra vadītāja Nataļja Kožanova, Daugavpils Izglītības pārvaldes metodiķe Marija Žilinska.

  Par godalgotām vietām eseju un radošo darbu konkursa uzvarētājiem piešķirti Daugavpils Universitātes Krievu valodas un kultūras centra diplomi un balvas, bet skolotājiem konsultantiem – Pateicības raksti.

  Papildu informācija:
  Elvīra Isajeva
  Krievu valodas un kultūras centra vadītāja
  e-pasts: kc@du.lv

  Tālrunis uzziņām: +371 26895164

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!