• A- A A+
 • Noslēdzās fizisko aktivitāšu – vingrošanas grupu nodarbības

  Aktualizēts 20.07.2020 16:03

  Laika posmā no 2019.gada marta līdz 2020.gada jūlijam tika īstenotas fizisko aktivitāšu – vingrošanas grupu nodarbības Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem. Kopumā tika novadītas 1600 nodarbības 200 grupās. Katrai grupai tika nodrošināts 8 nodarbību cikls, kas bija vērsts uz iedzīvotāju veselības stāvokļa un pašsajūtas uzlabošanu.

  Vairākums projekta dalībnieku atzīmēja, ka nodarbību apmeklēšanas rezultātā mazinājās hronisko slimību simptomi. Spēja socializēties un kontaktēties ar sava vecuma personām ļāva uzlabot arī garīgo veselību.

  Fotogrāfija tika uzņemta pirms Covid-19 pandēmijas

  Tika saņemtas ļoti daudz pozitīvas atsauksmes no dalībniekiem gan par daudzpusīgajiem vingrojumiem, gan par daudzveidīgo aprīkojumu, kas tika izmantots nodarbību īstenošanā. Katra grupa veltīja atzinīgus vārdus nodarbību vadītājiem, augstu vērtējot fizioterapeitu profesionalitāti un darba ētiku.

  Atsauksmes no dalībniekiem:

  „Ar vingrinājumu palīdzību mēs iemācījāmies, kā tikt galā ar stresu, trenēt muskuļus, uzturēt veselīgu dzīvesveidu. Un pats galvenais – mēs iemācījāmies, kā pareizi elpot.”

   „Aktivitātes uzlaboja kustību koordināciju un slodzes toleranci, ķermeņa muskulatūru un fizisko izturību.”

  „Nodarbībās izmantojām ļoti daudzveidīgu aprīkojumu, kas iegādāts pārdomāti, mērķtiecīgi un labi papildina fizisko aktivitāšu izpildi.”

  „Ļoti derīgi, pozitīvi, vareni!”

  „Vingrošanas nodarbības pozitīvi ietekmē mūsu veselību, garastāvokli, dod dzīvesprieku, enerģiju un pozitīvas emocijas.”

  „Šis projekts deva man iespēju uzlabot fizisko labsajūtu un atrast jaunus draugus.”

  Iespēju apmeklēt vingrošanas grupu nodarbības, pieredzējušu un sertificētu fizioterapeitu vadībā, izmantoja 2639 daugavpilieši, kuri aktīvi piedalījās aktivitātē.

  Nodarbības tika īstenotas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!