• A- A A+
 • NORISINĀJĀS ON-LINE ZINĀTNISKĀ KONFERENCE ”SPORTS: IZGLĪTĪBA, ZINĀTNE, TEHNOLOĢIJAS”

  Aktualizēts 22.05.2020 10:53

  2020. gada 15. maijā Daugavpils Universitātē norisinājās on-line zinātniskā konference ”Sports: izglītība, zinātne, tehnoloģijas”, kuru organizēja un vadīja Izglītības un vadības fakultātes Sporta katedra. Šogad konference norisinājās attālinātā režīmā Zoho e-platformā, kas apliecināja gan docētāju, gan studējošo interesi un vēlmi iesaistīties zinātniskajās aktivitātēs arī Covid-19 pandēmijas un pašizolācijas laikā. Konferenci atklāja Daugavpils Universitātes rektore Dr.psych., profesore Irēna Kokina, zinātņu prorektors Dr.biol., profesors Arvīds Barševskis, Izglītības un vadības fakultātes dekāns Dr.paed., docents Sergejs Čapulis, Sporta katedras vadītāja Dr.psych. Aļona Korniševa un Pedagoģijas un pedagoģiskās psiholoģijas katedras vadītājs Valērijs Dombrovskis.

  Šogad konferencē piedalījās divu profesionālā maģistra studiju programmu ”Izglītība” (Sporta pedagoģija) un ”Izglītības psihologs” 14 maģistranti. Konferences mērķis bija sekmēt maģistrantu zinātnisko kompetenci un inovatīvi pētniecisku darbību sporta pedagoģijas un psiholoģijas jomā. Maģistrantu referātu plaša tematika parādīja sporta un psiholoģijas zinātņu ciešu savstarpēju saistību, kas veicināja dalībnieku aktīvās un vērtīgās diskusijas un padziļinātu izpratni par sporta pedagoģijas un psiholoģijas aktualitātēm izglītības jomā.

  Izsakām pateicību konferences dalībniekiem, Sporta katedras un Pedagoģijas un pedagoģiskās psiholoģijas katedras docētājiem par iespēju izvērtēt un pilnveidot savu profesionālo kompetenci, bagātināt pieredzi un gūt apliecinājumu, ka esam konkurētspējīgi Latvijas pedagogu un psihologu vidū.

  Konferences programma

   

  Sporta katedras vadītāja p.i.
  Dr.psych., docente Aļona Korniševa

  alona.korniseva@du.lv

  Kontakttālr. 26219848

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!