• A- A A+
 • Nepalaid garām iespēju pieteikties sociālā atbalsta programmai!

  Aktualizēts 04.10.2021 09:21

  Sekmīgi Daugavpils Universitātes dienesta viesnīcās dzīvojošie DU studenti ar apgrūtinātiem sociāliem un materiāliem apstākļiem ir aicināti pieteikties 50% atlaidei dienesta viesnīcu īres maksai no 2021. gada oktobra līdz 2022. gada janvārim. Pieteikšanās atbalsta saņemšanai norit līdz 15. oktobrim.

  Atbalstam var pieteikties DU pilna laika klātienes bakalaura un maģistra studiju programmu studenti. Atbalsta apmērs ir 50% atlaide dienesta viesnīcas īres maksai.

  Kritēriji atbalsta saņemšanai ir apgrūtināti materiālie vai sociālie apstākļi: daudzbērnu ģimenes statuss, trūcīgās vai maznodrošinātās ģimenes/personas statuss, bez vecāka/-u apgādības palikušās personas statuss, persona ar invaliditāti.

  Kā pieteikties?

  1. Iepazīsties ar programmas nolikumu.
  2. Aizpildi iesniegumu atbalsta saņemšanai. Tas pieejams arī pie dienesta viesnīcas dežuranta.
  3. Sagatavo savu CV (pēc Europass standarta) un sociālo/materiālo statusu apliecinošus dokumentus (izziņu, apliecību kopija).
  4. Visus dokumentus iesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: studentupadome@du.lv. Iesniegums jāiesniedz arī papīra formātā. To var atstāt pie dienesta viesnīcas dežuranta.

  NOLIKUMS

  IESNIEGUMS

  Saņemtos pieteikumus vērtēs Studentu padomes veidota komisija. Tiks vērtēti gan iesniegtie dokumenti, gan studējošā sekmības rādītāji. Programmas ietvaros atbalstu saņems līdz 10% no kopējā kopmītnēs dzīvojošo skaita. Atlaide tiks piešķirta dienesta viesnīcas īres maksai no oktobra mēneša.

   

  Papildinformācija:

  studentupadome@du.lv

  Informatīvais tālrunis: 22446509

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!