• A- A A+
 • Minhauzena viktorīna („Münchhausen-Quiz”)

  Aktualizēts 18.05.2020 14:24

  Kurš gan nepazīst leģendāro melu stāstu baronu Minhauzenu, kurš esot lidojis uz lielgabala lodes un vairākkārt pabijis uz Mēness, kuģojis zivs vēderā un iejūdzis plēsīgu vilku, ganījis bites, nomedījis zaķi ar astoņām kājām un briedi, kuram starp ragiem aug ķiršu koks, sadzēris ar turku sultānu, apceļojis visu pasauli un piedzīvojis vēl daudz neticamu brīnumu! Minhauzena melu stāsti un piedzīvojumi ir zināmi visā pasaulē. Šogad slavenajam melu stāstu baronam Minhauzenam aprit 300 gadu jubileja.

  Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes Svešvalodu katedras Reģionālais vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centrs (RVTC) sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā aicina Daugavpils pilsētas un Latgales reģiona 5.–12. klašu skolēnus piedalīties Minhauzena viktorīnā, lai vairāk uzzinātu un pārbaudītu savas zināšanas par Minhauzenu.

  Sūti atbildes uz jautājumiem vācu valodā uz RFZ Daugavpils e-pasta adresi vvtc@du.lv līdz 2020. gada 25. maijam ar norādi Minhauzena viktorīna. Lūdzu, neaizmirsti norādīt savu kontaktinformāciju: vārds, uzvārds, skola, klase, e-pasts, tālruņa numurs un vācu valodas skolotāja vārds, uzvārds.

  Viktorīnas rezultāti tiks paziņoti dalībniekiem pa e-pastu. Viktorīnas uzvarētāji (pareizo atbilžu aktīvākie 10 iesūtītāji) tiks apbalvoti ar Gētes institūta pārsteiguma balvām.

   

   

  Papildu informācija:

  Marina Rumjanceva

  Daugavpils Universitātes

  Humanitārās fakultātes

  Svešvalodu katedras

  Reģionālā vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centra vadītāja

  tālr.: +371 26451176

  e-pasts: vvtc@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!