• A- A A+
 • Līdz 30. septembrim pagarināta pieteikšanās Starptautiskajam jauno inovātoru konkursam un Starptautiskajam biznesa līderu konkursam

  Aktualizēts 07.09.2017 16:24

  Daugavpils Universitāte, sadarbojoties ar Kauņas tehnoloģiju universitāti un Lietuvas nevalstisko organizāciju „PVC”,  Latvijas-Lietuvas pārrobežu programmas projekta ietvaros „Interreg Latvija – Lietuva”, ar projekta nosaukumu „BONUS”, aicina Kurzemes, Zemgales un Latgales reģionu vidusskolu un ģimnāziju audzēkņus pieteikties Starptautiskajam jauno inovātoru konkursam un Starptautiskajam biznesa līderu konkursam.

  Jauno inovātoru konkurss ir paredzēts tiem jauniešiem, kam ir inovatīva biznesa ideja un komanda, bet vajadzīgs dzinulis un atbalsts tās realizācijai. Piesakoties konkursam, jauniešiem būs iespēja līdz galam izstrādāt savu ideju, gūt teorētiskas un praktiskas zināšanas gan par tirgu un produkta virzību tajā, gan arī izstrādāt reālu sava produkta prototipu. Biznesa idejas galvenais mērķis ir radīt produktu no materiālu pārpalikumiem, kas radušies ražošanas rezultātā (koks, metāls, ādas atgriezumi utt.). Paralēli šis konkurss notiks arī Lietuvā – Klaipēdas, Telšu, Šauļu, Panevēžas, Utenas un Kauņas apriņķos.

  Visa konkursa laikā jauniešiem atbalstu sniegs pieredzējuši inženierijas un biznesa vadības mentori.

  Savukārt, Starptautiskais biznesa līderu konkurss aicina pieteikties tos, kuri ir gatavi sevi nodēvēt par biznesa guru! Konkursa dalībniekiem būs iespēja risināt uzdevumus, kas ir saistīti ar biznesu un ekonomiku, kā arī piedalīties biznesa simulācijas spēlē. Dalībnieki cīnīsies par iespēju piedalīties starptautiskajā biznesa līderu nometnē, kas norisināsies Lietuvā un pulcēs kā Latvijas, tā arī Lietuvas biznesa līderus!

  Reģistrēties abiem konkursiem var mājas lapā http://bonuslt-lv.eu/lv/maja/.

  Papildu informācija:
  Zaiga Lāce
  konkursu koordinatore (DU)
  E-pasts: zaiga.lace@du.lv

  Šo projektu finansē Eiropas Savienība.

  Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Daugavpils Universitātes Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļa, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!