• A- A A+
 • „Humanitārā akadēmija jauniešiem” aicina pieteikties mācībām!

  Aktualizēts 02.10.2019 09:31

  Daugavpils Universitātes (DU) Humanitārās fakultātes (HF) Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” (HAJ) aicina Latvijas jauniešus pieteikties apmācībai programmā „Latvijas jaunatnes intelekts Latvijas nākotnei”.

  HAJ jaunās – desmitās – sezonas atklāšana un pirmās nodarbības notiks  2019.gada 12.oktobrī, plkst. 11.30, Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē, Vienības ielā 13, 309.auditorijā (3. stāvā)!

  Nodarbības notiks vienu reizi mēnesī, sestdienās, no plkst. 11.30, Daugavpils Universitātē, Vienības ielā 13.  Mācības ir bezmaksas.

  Aicinām pieteikties gan tos jauniešus, kas apmeklēja HAJ nodarbības iepriekšējos gados, gan jaunus interesentus. Jaunajiem dalībniekiem un tiem, kas akadēmiju apmeklēja jau iepriekš, ir no jauna jāatsūta savi pieteikšanās dati. Pieteikšanās e-pastā: humanitara.akademija@inbox.lv līdz 2019. gada 11. oktobrim.

  Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija.

  Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau septīto gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. „Humanitārā akadēmija jauniešiem” ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas vidusskolu 10.–12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

  Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību – 10 papildu punktus, stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

  Kopumā 9 gadulaikā HAJ ir apmeklējuši 944 jaunieši, sertifikātus par vismaz 50% apmeklēto nodarbību saņēmis 502 jaunieši. Šogad DU Humanitārajā fakultātē studijas uzsāka 7 HAJ absolventi.  HF jaunā studiju gada atklāšanas svinīgajā pasākumā  „Zinību kamols” viņi saņēma DU studiju prorektores, HAJ vadītājas prof. Maijas Burimas  „Pateicību par uzticību Humanitārajai fakultātei”.

  Papildu informācija:
  t.: 22142679
  e-pasts: humanitara.akademija@inbox.lv
  Humanitārās akadēmijas jauniešiem lapa Facebook

  Humanitārās fakultātes lapa Facebook 

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!