• A- A A+
 • Filologu ballīte “FILO-LOL PARTY”

  Aktualizēts 11.04.2018 10:15

  Šī gada 5. aprīlī pirmo reizi norisinājās filologu ballīte FILO-LOL PARTY. To organizēja uzņēmīga Humanitārās fakultātes filologu grupa kopā ar universitātes darbiniekiem pēc Angļu filoloģijas un translatoloģijas katedras vadītāja p. i. Ilzes Oļehnovičas ierosinājuma. Uz filologu „tusiņu” tika aicināti visi Daugavpils Universitātes filologi (studējošie, docētāji), viņu draugi un citi ballēties gribētāji.

  FILO-LOL PARTY  ievadīja 3. kursa studente Karolīna Kiseļevska, ar virtuozo saksofona spēli apliecinot, ka filologi ir daudzpusīgi un talantīgi visās jomās. Pēc tam vadību pārņēma Artjoms Romaņenko, Samanta Miglāne un Elīna Vestmane. Ballīte ritēja draudzīgā un atraktīvā gaisotnē. Bija sarūpēti daudzi jautri un asprātīgi konkursi: mēles mežģi dažādās valodās, variācijas par kinofilmām mēmā šova formātā, dejas ar cepurēm u. c. Filologi iejutās detektīvu lomā,  mēģinot noteikt, kura vieta universitātē redzama fotogrāfijā. Studējošie un docētāji aizrautīgi iesaistījās piedāvātajās aktivitātēs. Protams, ka pēc lekcijās pavadītās dienas visi vēlējās izkustēties, tāpēc labprāt laidās dejās. Vakara noslēgumā ballītes apmeklētāji devās mājās pacilātā noskaņojumā, pozitīvās emocijas kūsāja pāri malām.  Visi bija vienisprātis, ka filologu ballītei jākļūst par fakultātes labu tradīciju, kas satuvina un vieno.

  Studējošo vārdā vēlamies pateikties Daugavpils Universitātei, Humanitārajai fakultātei, DU Studentu padomei, docentei Ilzei Oļehnovičai par idejām un atbalstu. Sakām paldies tiem, kas piedalījās pasākuma organizēšanā, kā  arī visiem ballētājiem. Prieks par jauko kopābūšanu!

  Papildu informācija
  Elīna Vestmane
  ABSP „Filoloģija (angļu filoloģija)” 3. kursa studējošā
  vestmaneelina@gmail.com

  Dr. philol., prof. Elīna Vasiļjeva
  Humanitārās fakultātes dekāna p.i.
  elina.vasiljeva@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!