• A- A A+
 • Zinātnes skolas 5. nodarbība

  Datums: 04 Mar

  Laiks: 12:00

  2017. gada 4. martā notiks Daugavpils Universitātes (DU) Zinātnes skolas 2016./2017. studiju gada 5. nodarbība.

  Dalībnieku reģistrācija sāksies plkst. 11.30 Parādes ielā 1, 115.auditorijā.

  Plkst. 12.00 DU Zinātnes skolas kopīgo nodarbību „Starpkultūru komunikācija” vadīs starptautisko projektu un biznesa attīstības vadītāja Tatjana Titareva. Tatjana Titareva ir starptautisko projektu un biznesa attīstības vadītāja ar 10 gadu darba pieredzi privātajā, valsts un nevalstiskajā sektorā Latvijā un ārzemēs.

  Pēc kopīgās lekcijas no plkst. 13.10 DU zinātniskajos institūtos un katedrās notiks praktiskās nodarbības 3 grupās. Dabaszinātņu nozares interesenti strādās divās grupās: 1. un 2.1. grupa izzinās mūsdienu tehnoloģiju ietekmi uz stāju, 2.2. un 3. grupa uzzinās par tīmekļa vietņu konstruktoriem, 4. un 5. grupai būs iespēja izstrādāt radošu sīkplastikas darbu.

  Programma

  Zinātnes skolas mērķis – veicināt un attīstīt jauniešu interesi par humanitārajām, sociālajām un dabaszinātnēm, kā arī sekmēt jauniešu interesi par aktuālajām tendencēm zinātnē. Skolas nodarbību laikā tās dalībnieki var piedalīties bezmaksas lekcijās un praktiskajās nodarbībās, iesaistīties zinātnisko aktualitāšu izzināšanā, iejusties pētnieka lomā, pētīt kādu sev interesējošu tēmu dziļāk, kas var palīdzēt izvēlēties profesiju, kā arī iemācīties strādāt ar modernu aprīkojumu. Nodarbības DU Zinātnes skolā notiek vienu reizi mēnesī, un tās vada gan DU docētāji, gan vieslektori. Tie skolas dalībnieki, kuri būs apmeklējuši vairāk nekā 50% nodarbību, saņems sertifikātu, par ko tiks piešķirti 5 punkti, stājoties jebkurā DU bakalaura studiju programmā.

  Papildus informācija:
  Daugavpils Universitātes Zinātņu daļa
  Vienības ielā 13, 219. kab.
  Daugavpils, LV-5401
  Tel. +371 65425452
  E-pasts: inese.zugicka@du.lv

  Loading Map....

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!