• A- A A+
 • Student, nepaej garām, ieskaties!

  Datums: 13 Oct - 13 Dec

  Laiks: Visu dienu

  13.10.2010-13.12.2010, DU Bibliotēkas Fizikas, matemātikas un sporta literatūras abonements
  Tradicionāli rudenī pirms studenti aiziet uz praksi skolā mūsu bibliotēkas abonementos tiek organizētas metodiskās literatūras izstādes. Jaunie praktikanti labprāt apmeklē šīs kaut arī nelielās grāmatu izstādes un vienmēr paņem līdzi praksei nepieciešamo metodisko literatūru. Arī šogad tādas izstādes ir iekārtotas divos bibliotēkas mājas abonementos.
  Fizikas, matemātikas un sporta literatūras abonementā apskatāma grāmatu izstāde ar ekspozīciju maiņu
  „Student, nepaej garām, ieskaties!”
  Šeit jūs atradīsiet vērtīgu uzziņu un jaunāko metodisko literatūru matemātikā, fizikā, informātikā, mājturībā, ģeogrāfijā un sportā, kas izdota laika posmā no 2000. līdz 2010. gadam.
  Starp jaunajām grāmatām būs „Tematiskie plāni vidusskolas matemātikas kursā”, „Aktīvās darba metodes matemātikā”, „Matemātikas bilingvālās mācīšanas metodika”, „Matemātika un fizika latviski”: Mācību grāmatu izvērtējums un metodiski ieteikumi to izmantošanai, „Problēmu uzdevumi un pētnieciskie darbi matemātikā pamatskolā 4.-9.klasei”, „Neparasti uzdevumi matemātikā 5.-6.klasei”, skolotāja grāmatas-„Testu un tabulu uzdevumi matemātikā pamatskolai”, „Matemātika: algebra katrai stundai 7. klasē”. Plašs ir palīglīdzekļu klāsts: dažādi pārbaudes darbi vidusskolai un pamatskolai gan matemātikā, gan fizikā; testi, minitesti un mēneša testi; galvasrēķini sākumskolā un pamatskolā; uzdevumi matemātikas ieskaitēm 10.-12. klasei un pamatskolai; „Praktiskā matemātika 1.klasei”:Mācību grāmata integrētai matemātikas, mājturības un tehnoloģiju apguvei; „Brīnumainā matemātika 5.-9. klase”: pārsteidzoši pētījumi atklāj tavas pasaules matemātikas noslēpumus (tulk. no angļu valodas); eksperimentu uzdevumi fizikā; palīgs uzdevumu risināšanā; lietišķā informātika; jautājumi, uzdevumi un vingrinājumi informātikā un programmēšanā un daudz kas cits saistošs, interesants un vērtīgs.

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Marts >
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!